Chcete poznat chuť a vůni dálek? Vydejte se prostřednictvím OXO Restaurant na cestu do dalekého Japonska nebo exotického Karibiku. Navštivte tento vyhlášený podnik a ochutnejte to nejlepší ze světové kuchyně.

OXO Restaurant, známý svým návštěvníkům atraktivním prostředím, vysokou profesionalitou personálu, orientací na zákazníky a především na jejich naprostou spokojenost, přichází opět s novinkou. A máte se rozhodně na co těšit! OXO Restaurant pro Vás rozšířil menu o karibskou a japonskou kuchyni.

restaurace OXO

Své chuťové pohárky můžete nově uspokojit karibskou kuchyní, které vévodí pečená máslová ryba „ADOBO“ na gratinované muškátové dýni s batátovým pyré, avokádovým krémem a salsou z tropického ovoce provoněnou panenským olivovým olejem, nebo do růžova grilovanou vepřovou panenkou „TORTUGA“ s mangovo-cibulovým chutney, pečenou kořeněnou zeleninou a omáčkou z jamajského rumu.

Pro milovníky japonské kuchyně restaurace nově nabízí sushi menu, z kterého si vybere opravdu každý vyznavač tohoto tradičního pokrmu. Vybrat si ale můžete i z dalších specialit Země vycházejícího slunce.

Vše v dokonalé souhře a harmonii - to je heslo tohoto jedinečného podniku. Špičkový design restaurace, který v sobě snoubí exotickou tvář s kontrastním minimalismem, dotváří celkový požitek z jídla. Odborně proškolený personál vám představí pokrmy i nápoje převážně formou zážitkové gastronomie.   Oběd nebo večeře se pak stanou hlubokým zážitkem, na který jen tak nezapomenete.

Kromě kulinářského umění si můžete vychutnat i originální drinky molekulární mixologie, která pro vás připraví nejedno gastronomické kouzlo. Své oblíbené nápoje a koktejly si tak můžete vychutnat ve formě želé, kaviárových kuliček či zmrzliny.

restaurace OXO

Pro milovníky kvalitních vín vybrali someliéři OXO Restaurantu ta nejlepší z celého světa. Nemusíte tedy cestovat do Argentiny, Chile, Španělska, Francie nebo Austrálie, stačí si vybrat z vinného lístku a v okamžiku se přenést třeba na druhý konec světa.

Restaurace s kapacitou 60 osob je vhodná nejen pro obědy či večeře, ale i obchodní jednání, firemní večírky,oslavy nebo dokonce pořádání svateb. Při konání soukromých akcí je možné rozložení restaurace  pozměnit a kapacitu navýšit. Restaurace je samozřejmě nekuřácká a pro návštěvníky je také k dispozici cca 100 m vzdálené hlídané parkoviště.

K dokonalému pochopení zemí a poznání kultury patří ochutnat jejich tradiční pokrmy. Restaurace OXO vám představuje světovou kuchyni v té nejvyšší kvalitě!

Reklama