Pokožka miminka a malého dítěte je velmi jemná a mnohem méně odolná než pokožka dospělých. Svou ochrannou funkci před vnějšími vlivy ještě zcela neplní, a proto je zranitelná a mnohem více náchylná na zčervenání a podráždění. Nicméně ani dospělým se tyto problémy nevyhýbají. Řešení nabízejí přípravky A-DERMA, které jedinečným využitím výtažků z bílého ovsa Rhealba® spolu s esenciálními mastnými kyselinami omega-6 speciálně zmírňují podráždění a suchost pokožky.

Jemnost ovsa Rhealba®
Zklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky ovsa jsou známy již dlouhou dobu. Oves byl hojně využíván k přípravě kašovitých obkladů pro zklidnění podrážděné pokožky či k regeneraci lehkých odřenin. Oves Rhealba® byl vybrán kvůli svým vlastnostem z více než 80 odrůd ovsa a je pěstován pod přísnou a důkladnou kontrolou. Jedinečné vlastnosti ovsa Rhealba® dokonale vyhovují kůži, která vyžaduje specifické ošetření, tzn. reaktivní, alergické a atopické pokožce, a tudíž dodávají přípravkům A-DERMA vysokou kvalitu a účinnost.

„Atopický ekzém u dětí není vážným onemocněním. Dítě postižené atopickou dermatitidou je jinak zdravé, může a mělo by vést zcela normální život. Nicméně v určitých obdobích vyžaduje zvýšenou pozornost a péči. A zima je právě jedním z nich,“ říká Petra Hilburgerová, marketingová manažerka Pierre Fabre Dermo-Cosmétique a dodává: „To je důvod, proč právě nyní přicházíme do partnerských  lékáren se speciálními promo balíčky ošetřujících  dermatologických přípravků A-DERMA. Ty odpovídají nejen požadavkům atopické pleti kojenců, dětí i dospělých, ale i osob trpících velmi suchou pokožkou.“

Čtyři druhy promo balíčků:

 

·  A-DERMA Exomega krém 200 ml + A-DERMA Exomega olej 50 ml ZDARMA

Zvláčňující krém s omega-6 kyselinami a vitaminem B3 s novým účinnějším složením. Snižuje spotřebu kortikoidů. Doporučené použití: 1-2 x denně na obličej a tělo. Jemný mycí olej bez mýdla s výtažkem z ovsa Rhealba® pro každodenní hygienu suché a atopické kůže. Doporučené použití: 1-2x denně rozetřít na vlhkou pokožku, opláchnout vodou a jemně osušit ručníkem. Následně použít krém, mléko nebo balzám Exomega. Doporučená maloobchodní cena je 345 Kč

 

 


 ·  A-DERMA Exomega mléko 400 ml + A-DERMA Dermatologická kostka 100 gr ZDARMA

Zvláčňující mléko s omega-6 kyselinami a vitaminem B3 zklidňuje podráždění a navrací pokožce příjemný pocit. Snižuje spotřebu kortikoidů. Doporučené použití: 1-2 x denně na obličej i tělo. Dermatologická kostka s výtažkem z ovsa Rhealba® a vysokým obsahem promašťujících látek. Bez mýdla, bez parfemace, bez konzervačních látek. Respektuje ochranný hydrolipidický film. Doporučené použití: 1-2 x denně k hygieně. Doporučená maloobchodní cena je 465 Kč.

 


 

 ·   Dvojbalení A-DERMA Exomega krém 250 ml v ceně 200 ml + držák na fotky jako dárek

Zvláčňující krém s omega-6 kyselinami a vitaminem B3 s novým účinnějším složením. Snižuje spotřebu kortikoidů. Doporučené použití:1-2 x denně na obličej a tělo.  Doporučená maloobchodní cena je 690 Kč

 

 

 

 

 ·   A-DERMA Dermo-pediatrie Zklidňující čistící mléko 500 ml + A-DERMA Dermalibour Krém s ovesným mlékem Rhealba®  50 ml  + 30 ml vzoreček Krému s ovesným mlékem ZDARMA a plyšový medvídek jako dárek (balíček určený speciálně k péči o dětskou pokožku)

Zklidňující čisticí mléko není nutné oplachovat, je velmi jemné, používá se denně k očištění obličeje, zadečku a kožních záhybů miminka (možno používat i na podrážděná místa). Krém s ovesným mlékem Rhealba® je doporučován ke každodenní péči, hydratuje vrchní vrstvy epidermis, chrání, zklidňuje a zjemňuje křehkou pokožku miminek i malých dětí. Zklidňuje podráždění. Aplikuje se jak na obličej, tak i na tělíčko. Doporučená maloobchodní cena je 624 Kč.

Reklama