Na jevišti to znovu hýří těmi nejabsurdnějšími a zároveň zcela autentickými výroky představitelů naší politické scény. Marek Příkazký opět září v roli hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, skvěle ho pak doplňuje Zdeněk Julina jakožto Andrej Babiš a Pavel Vacek v roli premiéra Bohuslava Sobotky.

Ovčáček miláček s podtitulem Tingl tangl vznikl stejně jako Ovčáček čtveráček spontánně, herci měli jen šest zkoušek. Velkou část textu tvoří přepisy projevů, rozhovorů a tweetů. Impuls k vytvoření prvního dílu dala kauza kolem předávání státních vyznamenání a Jiřího Bradyho. Impulsem k druhému dílu byla diskuse kolem výkladu Ústavy a snaha vyprovokovat diváky, aby šli k volbám. Na scéně se objeví i dosud neokoukané postavy: Bohuslav Sobotka, Lubomír Zaorálek, Ivana Zemanová, Jiří Kajínek, Michaela Jílková nebo Michael Kocáb. První díl kabaretu Ovčáček Čtveráček vidělo v únoru v desítkách českých kin přes 17 000 lidí.
 
Režie: Petr Michálek 
Hrají: Marek Příkazký, Zdeněk Julina, Vojtěch Johaník, Jakub Malovaný, Matěj Štrunc, Rostislav Marek, Pavel Vacek, Radoslav Šopík, Marta Bačíková a další.
 
Kdy a kde?
Nenechte si ujít toto unikátní představení o dění na české politické scéně v pondělí 20.11. v kině Dlabačov, které sídlí na Praze 6 hned vedle hotelu Orea Pyramida, který je nejlépe dostupný tramvají č. 22, 23, 25 a 97/ Bus 143 a 194 (zastávka Malovanka) nebo autobusem 149 (zastávka Pod Královkou).
Vstupenky si můžete zakoupit za 250 Kč, více informací na: www.dlabacov.cz.
Kino Dlabačov bylo po třináctileté rekonstrukci nově otevřeno v roce 2015 a vrátilo se na kulturní mapu Prahy 6. Díky nejnovější technologii digitální projekce s vysokým rozlišením 4K je využíván pro jakoukoliv kulturní, obchodní nebo soukromou akci. Vedle pestré filmové nabídky Kina Dlabačov nabízí také divadelní představení, koncerty, výstavy a další kulturní akce. Kino s kavárnou a divadelní scénou Dlabačov tak navázalo na svá nejslavnější léta.

Reklama