Bulvár

Otu T., obviněného v případu Anička, jsem znala

Bylo nám přes dvacet. Mojí dceři Pavlíně bylo tehdy okolo tří let. Míše byly dva. Se svým tehdejším manželem jsem se nastěhovala do Ďáblic. S Otovou manželkou jsem vyrůstala. Byly jsme kamarádky už od základky. To trvalo poměrně dost dlouho.

Byla to legrace, protože jsme se dělily o poslední místo na těláku. Buď jeden rok přerostla ona mě, nebo… vlastně od třetí třídy byla vždy asi o dva až tři centimetry větší. :-)

k

Když naše dcery, tedy Míša a Otova dcerka, nastoupily do stejné třídy a školy, v jaké jsme byly i my dvě, dost dobře jsme se bavily na třídních schůzkách, kde jsme poslouchaly obdobné komentáře na naše děti, jaké museli poslouchat naše rodiče.

misa a...


Otu poznala hodně brzy...

A hodně brzy se s ním také rozloučila. Jak vím, hlavně proto, že ho dcerka moc nezajímala a vlastně ani ona. Byl to playboy a sebral i to, na čem neseděl policajt. V době, když se brali, už měl myslím za sebou jeden trest. Toulal se a vím, že si kamarádka stěžovala, že hodně pil…

Ona byla chvíli sama, ale pak se seznámila s jiným mužem a měla i druhé dítě. O Otovi mluvila často, ale v zásadě jen v souvislosti s tím, že nějak zapomíná na dceru platit.

Co vím, tak byl Ota z dost dobré rodiny. Na tehdejší poměry. Oba rodiče někde vysoko, snad na ministerstvu vnitra. Moc chtěli, aby Ota studoval, a tak šel na gympl. Bohužel ho nedokončil. Bavil ho sport. Říkával, že zápasil ještě i s bráchou, ale co to bylo za zápas, si nevzpomínám. Měl na to fyzičku a snad by to i někam dotáhnul, kdyby tolik nekradl. Býval to fakt hezký kluk a pro holky rozhodně přitažlivý, čehož náležitě využíval i v době manželství.

Když byl s mojí kamarádkou, se svou rodinou se už moc nestýkal. Myslím, že mu nemohli zapomenout, že nedokončil školu a pak snad ani nějaký učňák. Myslím, že tehdy vyhodnotili, že se jim nevyvedl, a tak ho přestali řešit. Byl to rebel, který u ničeho dlouho nevydržel.

„Svět je mu malej, prostě,“ ohodnotila ho jednou kamarádka, když už byli rozvedení.

O tátovi nemluvil vůbec a o mámě jen letmo.

Ota, tak jak jsem ho měla možnost poznat osobně, a pak hlavně zprostředkovaně od kamarádů, protože jsme se znali všichni navzájem, byl těžko uchopitelný člověk s asociálním chováním. Laxní ke všemu, co bylo zákonné. Pravidla si tvořil sám.

 • Jeho vztah k povinnostem – nulový.
 • Jeho vztah k dětem – nulový.
 • Jeho vztah k práci – nulový…

Pak jsem se rozvedla i já, odstěhovala jsem se blíž k Ládví a s kamarádkou jsem přestala být v kontaktu denně. Vídaly jsme se jen na třídních schůzkách. Pak ani to ne, protože Míša přešla na školu Na Slovance. Holky se ale stýkaly dál. Chvílemi byla Otova dcera jako moje dcera. Tak blízko k sobě holky měly. Trvalo to celou základku.

Pak už jsme měli všechno jen zprostředkovaně.

„Ota mi vykrad byt,“ hlásil mi jednou po letech můj, již v té době bývalý, manžel. „Jo, to mu je podobný.“ A to je poslední zpráva z tehdejší doby, kterou jsem o Otovi měla.

Pak přišlo až jeho spojení s Aničkou...

Když jsem se, prakticky třetí den po zadržení onoho podezřelého, dověděla, o koho jde, byla jsem překvapená.

„Ota? V životě ho zajímalo akorát, co by kde ukrad, zpeněžil a podobně, ale dítě?“

Prostě mi k tomu nešel. On a pedofil či vrah? Svou pochybnost jsem sdělila i policii, když mě kontaktovala.

Jenže, vyloučit to nešlo.

Musela jsem uznat, že jsem ho 18 let neviděla. A to je hodně dlouhá doba. Dozvěděla jsem se, že několikrát za tu dobu seděl, což mě nijak nepřekvapuje. Že přespával tam, kde přespával, bylo logické. Byl to stejný dům, kde bydlel s mojí kamarádkou a kde to znal.

Že má jinou rodinu, sto kilometrů od Prahy, a malou dcerku, jsem netušila.

Vzpomněla jsem si na profil, který jsem ještě před jeho zadržením dělala z karet.

„Člověk, který žije dvojí život.“ To by sedělo, ale Ota? Navíc prý bezdomovec? Ota se vždycky hodně dobře oblékal. Byl pečlivý, co se týče jeho osoby a působení navenek. Seladon, není bezboud… ale když to říkají…

Z mého profilu sice vycházel člověk s dvojím životem, ale také mentor, který rád říká druhým, jak se mají chovat, někdo, kdo je snad i veřejně činný a má blízko k nějakému druhu umění. V životě „hraje roli“ a může hrát na nějaký nástroj. Tohle jsem sdělila hned asi třetí den po zmizení Aničky i jejím blízkým, kteří se přihlásili. Plus ještě něco: „bude těžké ji najít, protože ten, kdo to udělal, má pocit, „že se dobře postaral“. Taky mi vycházelo, že ho Anička neviděla poprvé a tak dále…

Mohl to být Ota, a to byly jen karty.

Každý se snažil, jak mohl. A pro mě to bylo osobní, jak se ukázalo, hned ze dvou důvodů. Jednak mi pomalu hned vedle chodí do školy 12letá Johanka, a jednak podezřelého, jak se záhy ukázalo, osobně znám.

Jméno sedí napůl

Je to zvláštní a ti, kterým karty a podobné věci připadají hodně bokem, budou teď asi lehce pěnit, ale policii zajímal hned zkraje jen výrazný fakt.

Totiž jméno.

Existuje rituál, pomocí kterého se lze dozvědět hodně věcí, a já ho udělala. Ve snu se pak má člověk dostat k informacím. Před spaním jsem přemýšlela, jak co nejefektivněji „vytáhnout“ z Universa informace. Chtěla jsem ne tvář, kterou pak třeba nebudu znát, ale rovnou jméno. A dostala jsem ho. Jméno jsem nahlásila příbuzným Aničky. Mně nic neříkalo, ale co kdyby jim ano.

Ještě ho nezveřejním celé. Křestní bylo ale Tomas.

Ano, je to podobné, ale příjmení bylo v mém snu zcela jiné. Pokud to nebyl Tomek, pak ten člověk existuje. Anebo je to náhoda, nebo jsem to ve snu zkomolila. Příjmení zní německy a mohla jsem se splést.

Každopádně to jméno byl i pro policii důvod, že se zajímala.

I pro mě je hodně důvodů si myslet, že Ota Tomek byl tím, kdo viděl Aničku poslední, a jistě i pro policii. Ale dokud se to nepotvrdí, budu jedním z těch, kdo pochybuje.

Poznala jsem ho jako asociála a zloděje. Byl to flákač a hodně lhal. Zajímalo ho všechno možné, jen ne práce a povinnosti. Byl vynalézavý, pokud se šlo k něčemu lacino dostat, a bylo jedno jak. Nezajímaly ho zákony, ani co se smí, a co ne. Žil ve zcela jiném světě s vlastními pravidly než ostatní.

Ota byl všechno možné, ale jako deviant a vrah mi nikdy nepřipadal.


Teď je mrtvý, podle sdělovacích prostředků, vlastní rukou. Tvrdil, že je nevinný.

Bylo-li to svědomí, co ho k tomu kroku dohnalo - v pořádku.

Byl-li to jen tlak veřejnosti a policie - je to hrozné.


Snad přinesou pravdu očekávané výsledky expertiz...

   
28.03.2011 - Společnost - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [144] Alianaa [*]

  To jméno Tomas je špatně je to Thomas. A že je to německé je správně. Mluví německy. Zdálo se mi o něm. Je inteligentní, vysoké postavy, dobře stavěný. Má velitelské schopnosti. Možná s Aničkou nemá nic společného, ale přibližuje se k tomu, protože je stejný lump jako Tomek. Proto se ti plete. Zasaháš do budoucnosti. Sml57 Máš dobré schopnosti, dej si pozorSml57

  superkarma: 0 15.07.2011, 13:35:20
 2. [143] PIPER1 [*]

  kebulkaevulka — #142 Padáka ???Sml68z jakého důvodu???

  superkarma: 0 22.05.2011, 22:53:37
 3. avatar
  [142] kebulkaevulka [*]

  PIPER1 — #140 Míša ti už neodpoví,dostala padáka

  1. na komentář reaguje PIPER1 — #143
  superkarma: 0 20.05.2011, 00:25:57
 4. [141] PIPER1 [*]

  Nevím, ale tohle přece není jen tak...a co se ted děje na Vysočině, co když je tu nějaká spojitost, a nikdo se tím nezabývá??

  http://www.esoterikweb.cz/jaja-anicka.php

  superkarma: 0 05.05.2011, 15:24:23
 5. [140] PIPER1 [*]

  Michaela Kudláčková — #120 Míšo, psala jste ,že ještě nezveřejníte celé jméno .... jak to vypadá u Vás ?... uvěřila jste prohlášení policie??? Co ted říkají karty?

  Ještě ho nezveřejním celé. Křestní bylo ale Tomas.

  Ano, je to podobné, ale příjmení bylo v mém snu zcela jiné. Pokud to nebyl Tomek, pak ten člověk existuje. Anebo je to náhoda, nebo jsem to ve snu zkomolila. Příjmení zní německy a mohla jsem se splést.

  Každopádně to jméno byl i pro policii důvod, že se zajímala.

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #142
  superkarma: 0 30.04.2011, 19:46:21
 6. avatar
  [139] kebulkaevulka [*]

  PIPER1 — #138 Máš naprostou pravdu,když jsem četla tvůj komentář,měla jsem husí kůži,prostě moc otázek a žádná odpověd,jen kecy policajtů,pěkně mě to sere.

  superkarma: 0 30.04.2011, 12:08:32
 7. [138] PIPER1 [*]

  Proč doteď tajili informaci o tom,že údajně ten svědek viděl chlapa ,který odpovídal popisu O.T. ??? Proč veřejnosti nepřiznali,že údajně se otisky O.T. objevily i na pytli ve kterém byla Anička????Pak ten chlup,který se údajně našel na jejím oblečení shodný s  O.T.??? Nevěřím tomu.... prostě tomu nevěřím, stále mě to nepřesvědčilo...je to zvláštní... Přece pokud by byly otisky O.T. na pytli ve kterém byla Anička, tak to už by byl celkem dost přímý důkaz,ne?? Tak proč s tím policie nevyrukovala dříve ???? A co fakt, že Aničce odpadla poslední hodina???? Byla ve družině, nebo šla domů?? Pokud šla domů, tak jak  to, že jí rodiče očekávali teprve v 13h...a ne v 12h... je to nedořešený případ, a vůbec se mi nelíbí, že by měl zůstat už u ledu. Anička si tohle nezaslouží..... jak to můžou jen tak nechat být????? Ale jsem toho názoru, že pokud to bylo jinak, pravda vyjde najevo... věřím tomu...i když je možné ,že to bude léta trvat---což je šílené...ale být rodiči Aničky ,tak se s takovými nepřímými důkazy nespokojím, a chci jasný logický závěr, i když jim to dceru nevrátí... hnací motor,jak se dopátrat pravdy...co když to O.T. neudělal, byl v tom zamotaný, a pravý vrah je na svobodě, může kdykolik zaútočit znova, a není potrestaný...což mu dává pocit, že vlastně  může vše... vůbec ,ale vůbec se mi závěr policiie nelíbí a nevěřím tomu co nám předkládá. Je to nezodpovědné ten případ uzavřít ,dokud není vše vyjasněno...

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #139
  superkarma: 0 30.04.2011, 11:37:13
 8. avatar
  [137] kebulkaevulka [*]

  Tak a je to tady,nepřímé důkazy ukazují na Otu,tak to byl on a je to !Nikdo se tím už nebude zaobírat,tak a je toSml15

  superkarma: 0 29.04.2011, 20:59:18
 9. [136] PIPER1 [*]

  peetrax — #135 No byly a  nebyly... v TV ten první den, to prošlo jen malou zprávičkou , na Idnes jsem snad nic nenašla, jen na Novinkách. Mě to připadalo, že se v médiích nijak zvlášť tato zpráva neobjevovala.... Prostě v případě Aničky, to bylo již od začátku všude a z daleko větší razancí!!! Proto jsem napsala,že jsme se zase nepoučili.. Stále se v této  záležitosti, co se týká ztráty dítěte postupuje velmi laxně... hned od prvního okamžiku, kdy je pohřešované dítě nahlášeno by měly nepřetržitě, ať již jen v titulkách běžet zprávy o pohřešovaném...i např. přerušit vysílání a ihned zprávu uvést... nelíbí se  mi tento přístup, jsou to naše děti -bezbrané stvoření, které musí dospělí chránit a ne se na ně pokrytecky vykašlat... závěr ...v případě Aničky, média upozorňovala razantněji... tot můj názor. Je velké štěstí, že to dopadlo v tomto případě takto....nikdy se ztracení dítěte nesmí podceňovat  a hned rozjet pátrání....

  superkarma: 0 28.04.2011, 09:57:20
 10. avatar
  [135] peetrax [*]

  PIPER1 — #133 informace byly na netu, v rádiu... Sml80

  1. na komentář reaguje PIPER1 — #136
  superkarma: 0 27.04.2011, 22:52:08
 11. [134] PIPER1 [*]

  Tak jsem moc ráda...chlapeček se našel  a je  v pořádku....Sml16

  superkarma: 0 27.04.2011, 22:49:46
 12. [133] PIPER1 [*]

  Našla jsem to jen na Novinkách.cz.. viz link dole-jak je možné ,že jsme se dost všichni nepoučili, a informace o ztraceném dítěti nejsou všude k vidění. ?????

  I kdyby bylo dítě někde u kamaráda, nebo prostě někam samo od  sebe uteklo......ihned ...by měla  být  veřejnost všemi dostupnými prostředky  zalarmována !!! Podívejte se na tuto informaci,zda jste dotyčného chlapečka někdo, někde neviděl a uvědomte policii. 

  1. na komentář reaguje peetrax — #135
  superkarma: 0 27.04.2011, 12:50:10
 13. [132] PIPER1 [*]

  http://www.novinky.cz/krimi/231841-policie-patra-po-devitiletem-chlapci-z-plzne.html?ref=ostatni-clanky

  superkarma: 0 27.04.2011, 12:42:52
 14. [131] anabel31 [*]

  "Podali jsme návrh na zastavení trestního stíhání obviněného v případu devítileté Aničky," řekla iDNES.cz mluvčí policie Andrea Zoulová.

  "Návrh jsme obdrželi kolem poledne. Státní zástupkyně nyní prostuduje obsáhlý spis a rozhodne do dvou týdnů," uvedla mluvčí pražského městského státního zastupitelství Štěpánka Zenklová.

  Podle informací ČTK případ zatím ale odložen nebyl, nicméně v této fázi nebude vyšetřování až do rozhodnutí státního zástupce pokračovat.

  Zdroj: [color=#800080]http://zpravy.idnes.cz/policie-navrhla-ukoncit-stihani-mrtveho-otakara-t-fso-/krimi.asp?c=A110408_130640_krimi_cen[/color]

  Jelikož nebylo ještě pravomocně rozhodnuto, tak se policie či vyšetřovatelé nemohou k ničemu vyjadřovat. Velmi zajímavé bylo vyjádření J. Mareše k pomoci senzibilů. Podle něj se snažili pomoci, ale ztěch asi 2000podnětů od senzibilů - vesměs info kde Anička je. Se nestrefili ani dva do stejného místa. Nemluvě o tom, že plácali nesmysly a někteří dokonce se svými bludy o unesené Aničce kontaktovali rodinu. Bohužel ze stejného soudku budou zaručené intuice, že Otakar se nezabil sám a má v tom prsty policie. Prostě někteří jedinci se za každou cenu nehodlají vzdát. Myslím, že samotný život Otakara je dostatečně zvláštní a poskytující mnohé  indicie. A to že před 15 -20 lety byl někde jinde,  choval se jinak atd. je snad jasné, ale také nic neříkající. Člověk se v průběhu času mění. A u něj to vzhledem k tomu, jak žil a jak dopadl, bylo zjevně k horšímu. Myslím, že jeho vnitřní svět byl dost hrůzný. A tuto hrůzu či vnitřní bolest prostě ventiloval ven. Ničil sebe a samozřejmě i jiné lidi kolem. 

  Nevím, jak dalece zná Míša detaily. Ale nezkoušela jsi se dívat na jeho horoskop? Ikdyž bez hodiny narození je to nic moc. Dájí se zveřejnit jeho data??  

  superkarma: 1 17.04.2011, 21:10:14
 15. avatar
  [130] kebulkaevulka [*]

  idiska — #129 Já vím,že to není tak jednoduché,jen by si veřejnost zasloužila vědět pravdu.Já jí v té Troji s Míšou taky hledala o to víc jsem naštvaná,že je ticho po pěšině,je mi to líto,tolik jsme si přáli jí najít.

  superkarma: 0 17.04.2011, 11:00:31
 16. avatar
  [129] idiska [*]

  kebulkaevulka — #127 ono to není zas tak jednoduché...přeci nemůžou vykřičet do médií, co všechno ví a jak daleko jsou nebo nejsou...navíc ony zprávy nejsou vždy objektivní a pravdivé...a taky i kdyby byl ten, kdo to udělal (ať už to byl Tomek nebo ne), ve vězení, po světě běhá spoustu jinývh deviantu a zločinců

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #130
  superkarma: 0 16.04.2011, 21:18:58
 17. avatar
  [128] peetrax [*]

  kebulkaevulka — #127 Kdoví, kolik dalších takových podobných případů má teď policie v šetření, které se týkají násilí na dětech a jejich ohrožení. Nedělám si iluze.

  superkarma: 0 15.04.2011, 11:37:18
 18. avatar
  [127] kebulkaevulka [*]

  peetrax — #126 Je jisté.že toho mají hodně,nejde o medializaci,jde o to,že je v ohrožení další a další dítěSml80

  1. na komentář reaguje peetrax — #128
  2. na komentář reaguje idiska — #129
  superkarma: 0 15.04.2011, 11:31:20
 19. avatar
  [126] peetrax [*]

  PIPER1 — #124 ne, že bych se chtěla nějak extra zastávat policie, ale ono všechno nejde tak rychle jako mávnutí kouzelným proutkem. A věřím tomu, že Policie ČR řeší mnoho dalších případů, ne jen jeden tento jediný, který je mediálně známý. Sml80 

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #127
  superkarma: 0 15.04.2011, 11:11:49
 20. avatar
  [125] kebulkaevulka [*]

  PIPER1 — #124 Přesně na to jsem včera myslela,ticho po pěšině at jdou do hajzlu a všechno koukaj vybalit,mám taky dceru a bát se o ní budu stejně,ale když víme že ta svině možná pořád běhá mezi náma strach mám vštší.

  superkarma: 0 15.04.2011, 10:14:50
 21. [124] PIPER1 [*]

  Pořád nic. Expertízy již údajně  policie má, ale kde nic tu nic. Zvláštní,že?...Pořád na to musím myslet, pořád mám hrozný pocit, že skutečný vrah Aničky se nevypátrá  Navíc je na svobodě. Nepřímé důkazy jsou stále jen nepřímé.  

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #125
  2. na komentář reaguje peetrax — #126
  superkarma: 0 15.04.2011, 08:57:00
 22. avatar
  [123] idiska [*]

  když jsem slyšela o jeho "sebevraždě", tak jsem si říkala, že jsem asi divná, ale nějak to do sebe nezapadá...už jen to, že snad udájně visel dlouho a měl "spolubydlícího" a že měl být snad údajně i zbitý...už vlastně od začátku, kdy byla Anička pohřešována...tehdy pronesla máma jednu, pro některé asi krutou, větu: ta holka už nežije...to byla pohřešována pár dnů...nad tím, že ji někdo unesl, jen kroutila hlavou, že dost pochybuje...po tom, co našli její tělo, tak řekla, že to říkala...ale dodnes pochybuje, že jí Ota T. zabil z nějakého sexuální pudu...její velmi laická teorie je, že tam někde kradl a ona ho viděla...a upřímně, taky si to myslím...a jedna z mých, opět laických, teorií zní, že jeho smrt nebyla náhoda, nehoda ani sebevražda...mamka není senzibil, ale něco v sobě má...9O% toho, co řekne, se opravdu stane...ten zbytek je hodně podobný

  superkarma: 0 10.04.2011, 15:32:00

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [122] aninas [*]

  Michaela Kudláčková — #120 Policie v tomhle pripade, vyrobi vsechno. Myslim si, ze Ota byl v klidu, protoze vedel, ze to neudelal. A byl v klidu i kdyz ho zavreli. Myslim, ze chtel pockat na obzalobu a pak by se zacal ucinne branit a rekl by uplne vsechno. Ne drive, nez by mel narok nahlednout do obzalovaciho spisu.

  Bohuzel, za skutecne nejasnych okolnosti , zemrel - bylo mu pomozenoSml68Sml80

  superkarma: 0 09.04.2011, 16:39:41
 2. [121] suzane [*]

  Michaela Kudláčková — #120

  Míšo sleduji případ od začátku, jen se sem s názory nevněšuji, sdílím tvůj názor že Ota to nebyl, to byl zlodějíček a kriminálníček ne vrah, ten v tom spíš byl zapleten jinak a promluvit nemohl, byl přeci otcem....

  superkarma: 0 09.04.2011, 12:51:59
 3. avatar
  [120] Michaela Kudláčková [*]

  kokýn — #119 ...hmm a Věra nemá důvod mluvit v jeho prospěch. Přesto pochybuje, tak, jako ti, kdo ho poznali.

    Prostě vězení může člověka změnit, otupět, nebo zkazit. Ale neudělá z něho brutálního sexuálního maniaka, orientovaného na malé hočičky. Ota byl všechno možný, jen ne tohle.Sml80 Divila bych se, kdyby se ještě našla stopa, vedoucí k němu.

  1. na komentář reaguje suzane — #121
  2. na komentář reaguje aninas — #122
  3. na komentář reaguje PIPER1 — #140
  superkarma: 1 08.04.2011, 12:51:33
 4. [119] kokýn [*]

  Dnešní článek

  http://zpravy.idnes.cz/mel-rad-zivot-sam-by-se-nezabil-tvrdi-exmanzelka-otakara-t-pmr-/krimi.asp?c=A110407_200356_krimi_abrSml80

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #120
  superkarma: 0 08.04.2011, 08:56:51
 5. [118] anabel31 [*]

  v závěrečném prohlášení by měly být dovysvětleny určité okolnosti. Je jasné, že i po uzavření případu nebude moct veřejnost čmuchat ve spisu a znát všechny podrobnosti. Připadá mi poněkud zvláštní, že se nad tím vůbec někdo pozastavuje. Policie má také jistě mnohem větší možnosti vyšetřování než diskutující veřejnostSml23 Pro Aninas - občané právo na informace jistě mají ale určitě ne na tyhle. Jestli jsi byla někdy v nějakém trestním řízení či  vyšetřování, tak moc lidí do spisu - tudíž k informacím přístup neměloSml23 a rozhodně ne veřejnost či nějaký kolemjdoucí z ulice. To by se nikdy nic nevyšetřilo, a pak tady máme také právo na soukromí, ochrana dat a nevím co všechno.

  superkarma: 0 08.04.2011, 00:14:53
 6. [117] anabel31 [*]

  http://zpravy.idnes.cz/pripad-anicky-byl-nejsmutnejsi-skodili-nam-senzibilove-rika-vysetrovatel-1ty-/krimi.asp?c=A110406_1561836_krimi_cen

  superkarma: 0 08.04.2011, 00:04:36
 7. avatar
  [116] RenataP [*]

  aninas — #115 a mám pocit, že i tentokrát bude to rčení platit.

  Nebo bude "chtěno", aby platilo.

  Ale kéž by neplatilo...

  superkarma: 0 02.04.2011, 10:10:40
 8. avatar
  [115] aninas [*]

  peetrax — #114 Sml23 ne neni ukonceno, to me jen tak napadlo, to se tak rika, kdyz se neco pekne zvore: ... zapomente....Sml68

  1. na komentář reaguje RenataP — #116
  superkarma: 0 02.04.2011, 02:40:11
 9. avatar
  [114] peetrax [*]

  aninas — #113 a to mohlo být po hlavním městě ještě víc oběšenců, než tušíš... Nechci to zlehčovat, ale... 

  Vyšetřování je už oficiálně ukončeno? Do detailu to totiž nesleduju.

  1. na komentář reaguje aninas — #115
  superkarma: 0 01.04.2011, 20:20:39
 10. avatar
  [113] aninas [*]

  peetrax — #111 mi to prijde

  2 mrvoly za nama, vysetrovani skonceno, zapomente!

  Sml80Sml80Sml80Sml80Sml80Sml80Sml80Sml80Sml80

  1. na komentář reaguje peetrax — #114
  superkarma: 0 01.04.2011, 20:15:51
 11. [112] rak177 [*]

  Tak rodina se zřekla Otova těla,stát zaplatí pohřeb bez obřadu,ale ještě jednou rodinu budou kontaktovat,že si můžou urnu vyzvednout v pohřebním ústavu.Jsem zvědavá,jestli si urnu vyzvednou.

  superkarma: 0 01.04.2011, 20:14:22
 12. avatar
  [111] peetrax [*]

  aninas — #110 mělo by to tak být, ale není. Proto prostě nedělám žádné závěry, protože mi je jasné, že coby občan čtoucí články v tisku a na netu nemám všechny informace. A to, že se všechny nezveřejňují, jelikož probíhá vyšetřování, respektuju.

  1. na komentář reaguje aninas — #113
  superkarma: 0 01.04.2011, 19:44:06
 13. avatar
  [110] aninas [*]

  PIPER1 — #107 Mno, jake ma informace rodina, to nevim, ale obcane maji stejne pravo na stejne informace. A jinak, v pripade rodiny - zajiste nikdo z nich nesklada souvislosti tak, jako obcane na vsech moznych diskuzich. V jejich momentalnim rozpolozeni neni zajmem hledat duvody, proc to mozna neudelal. Nas to trapi, protoze jako nezucastneni vidime skutecne veci, ktere by se v pripadu nemely vyskytovat a nebo naopak mely. Ja si opravdu netroufam rict, ze Ota byl skutecne vrahem a netroufam si ani rict, ze se SAM zasebevrazdil. 2 mrtvi s nejasnym zaverem ohledne ohledna vraha a sebevraha.Sml80

  1. na komentář reaguje peetrax — #111
  superkarma: 0 01.04.2011, 19:02:14
 14. avatar
  [109] aninas [*]

  Jindřich7 — #105 Sml48

  superkarma: 0 01.04.2011, 18:49:25
 15. avatar
  [108] aninas [*]

  Michaela Kudláčková — #106 no na tenhle, kde pises, ze jsi Otu znala. Byla tam uvedena presne tahle adresa tohohle clanku:

  http://zena-in.cz/clanek/otu-t-obvineneho-v-pripadu-anicka-jsem-znala/kategorie/spolecnost

  superkarma: 0 01.04.2011, 18:48:50
 16. [107] PIPER1 [*]

  aninas — #103 Fakt, to jsem tedy nezaznamenala?! A přijde mi to teda nějaký divný...jnak včera psali v Aha.cz http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/56607/v-dopise-na-rozloucenou-tomek-napsal-mejte-se-tu-dobre.html  Víte , určitě ho nechci absolutně obhajovat, a necítím žádnou lítost nad tím co si udělal-cítím lítost nad osudem Aničky, ale čím dál víc mám pochybnosti, zda to udělal on. Bylo by úžasné, kdyby se policie strefila, a už by tu nikde nepobíhal vrah Aničky, ale prostě mě to přijde divné..Jenže rodina je přesvědčena, že to na 99% byl on...s největší pravděpodobností, mají informace,které veřejnost nezná.

  1. na komentář reaguje aninas — #110
  superkarma: 1 01.04.2011, 09:24:35
 17. avatar
  [106] Michaela Kudláčková [*]

  aninas — #97 ...ahoj, na který článek??

  1. na komentář reaguje aninas — #108
  superkarma: 0 01.04.2011, 08:36:46
 18. avatar
  [105] Jindřich7 [*]

  http://www.youtube.com/watch?v=m0rrLdWLu_0&feature=player_embedded

  1. na komentář reaguje aninas — #109
  superkarma: 0 01.04.2011, 07:34:41
 19. avatar
  [104] aninas [*]

  Az vas chytne splin doporucuji pustit si tohle

  http://www.youtube.com/watch?v=m0rrLdWLu_0&feature=player_embedded

  superkarma: 0 01.04.2011, 01:03:31
 20. avatar
  [103] aninas [*]

  PIPER1 — #102 myslim si, ze policie dospela k tomuhle nazoru, ze byla nalezena bez kalhotek. Ovsem ted uz nedohledam, kde je o tom zminkaSml80 Zadny jiny primy dukaz neexistujeSml23

  1. na komentář reaguje PIPER1 — #107
  superkarma: 0 31.03.2011, 23:35:49
 21. [102] PIPER1 [*]

  Jak policie přišla  na to, že Anička byla zná.....? Kde a na základě čeho se vzala tato informace?  

  1. na komentář reaguje aninas — #103
  superkarma: 0 31.03.2011, 22:37:40
 22. [101] PIPER1 [*]

  Už někdo zjistil , kam vede ten "tajný sklep", o kterém se Míše zdálo? A jak jej pak našla a nahlásila přítomným policistům? Kam až vede..nevíte?

  superkarma: 0 31.03.2011, 22:29:32
 23. avatar
  [100] aninas [*]

  Presne jsem opsala, co rikal policejni sef: Policie zajistila, aby obvineny nezustal sam predevsim proto, kdyby potreboval pomoc.

  Z toho duvodu byl vybran takovy spoluvezen, ktery neumi cesky jazyk a tak byl predpoklad, ze neni s pripadem Oty T. obeznamen.

  Takovehle blaboly muze policie vypustit do eteru?Sml80

  superkarma: 0 31.03.2011, 18:52:52
 24. [99] rak177 [*]

  RenataP — #95Článek jsem četla, také nechápu, co to tam mleli za nesmysly,to si tedy mohli odpustit ty kecy o potratech,když to mělo být vlastně rozloučení s Aničkou.

  superkarma: 0 31.03.2011, 18:46:56
 25. avatar
  [98] aninas [*]

  Z jinych diskuzi:

  Našla jsem zprávu z 19.11. 2010 o tom oběšeném v

  Tróji, ale tím by nám padla verze s dodatečným přesunem těla v lednu

  nebo únoru.

  V pražské Troji našli oběšeného muže. Policie případ šetří

  19.11. 16http://www.blesk.cz/images/smile06.gif1

  Mrtvolu muže objevili v pátek odpoledne náhodní kolemjdoucí v ulici K Pazderkám v pražské Troji.

  Třiatřicetiletý muž se oběsil na stromě a kriminalisté předběžně

  vyloučili cizí zavinění, potvrdila informace agentury Mediafax pražská

  policejní mluvčí Eva Miklíková.

  Pražští kriminalisté vyjížděli k nálezu těla krátce po třičtvrtě na dvě odpoledne, ale přivolaný lékař už jen konstatoval smrt.

  Přesnou příčinu smrti stanoví nařízená pitva. Případ nadále policisté vyšetřují a zjišťují motiv mužova činu.

  http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/v-prazske-troji-nasli-obeseneho-muze-policie-pripad-se tri.html

  Jenže těch sebevražd je v Praze strašně moc a nechci někoho sprostě pomlouvat, že měl možná na svědomí Aničku.

  -------

  Padla by verze,že tělo na místo bylo doneseno v

  lednu či únoru. Ono by to i odpovídalo - v tu dobu byly velké mrazy a

  kpat se nedalo.

  Ovšem nevyloučilo by to verzi,že tam tělo bylo dovlečeno po té,co přestala pátrat policie v dané lokalitě.

  Též pokud to bylo zkratové jednání jedince,žil s tím,že denně viděl v

  televizi a novinách zprávy o pátrání - velký stres - příjdou na mě.

  Takový člověk to nemusí psychicky unést a hodí si to. Tento maník bydlel

  blízko Janatků odpovídá i lokalita a časová osa dění a to včetně

  toho,že se následné předměty nalézaly v dné lokalitě postupně.

  Chtělo by to psychologa aby příp.potvrdil či vyvrátil - ale ten člověk

  mohl pod tíhou svědomí pohazovat věci a doufal,že jí najdou. Sám neměl

  sílu se přiznat neb věděl co ho čeká a tak to skončil.

  To je má spekulace

  ----------

  A nabrala policie jeho DNA, protože když to

  bylo už v listopadu, je už asi pohřbený (spálený). A jestli se na pytli

  nebo oděvu Aničky nic nenajde, jak to chcete dokázat?

  ----------

  co se týče DNA toho oběšence jsem si skoro

  jist,že policie ji nezajistila. Marešovci měli přece v tu dobu jasno -

  měli i pachatele a oni jsou přece neomylní a též mají podporu široké

  veřejnosti - bohužel

  ----------

  Zadejte si na googlu ul k pazderkám a pak zadejte vyhledání trasy do ul pod písečnou.

  Pak si na mapě zhruba označte,kde byla nalezena Anička,kde věci a kde důchodce viděl údajně Aničku z mužem

  Dost velká NÁHODA ???? !!! Že by náhoda ??

  superkarma: 0 31.03.2011, 18:18:09
 26. avatar
  [97] aninas [*]

  Michaela Kudláčková — #86 Miso - odkaz na tenhle clanek se objevil v Blesku.Sml80

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #106
  superkarma: 0 31.03.2011, 18:08:26
 27. avatar
  [96] kebulkaevulka [*]

  RenataP — #95 No to mi taky rozum nebereSml31

  superkarma: 0 31.03.2011, 17:52:24
 28. avatar
  [95] RenataP [*]

  peetrax — #94 mě taky ne...

  i když ona církev už je taky těžce mimo...

  u tohohle mi zůstal právě teď rozum stát...

  http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/56870/mse-za-anicku-knez-propagoval-zakaz-potratu.html

  nebo rozum ne, spíš srdce...Sml15

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #96
  2. na komentář reaguje rak177 — #99
  superkarma: 0 31.03.2011, 17:47:58
 29. avatar
  [94] peetrax [*]

  RenataP — #93 to by bylo jistě fajn, ale nenapadá mě, jak to zařídit...

  1. na komentář reaguje RenataP — #95
  superkarma: 0 31.03.2011, 17:46:51
 30. avatar
  [93] RenataP [*]

  peetrax — #91 no né, aby ty bezpečnostní složky fakt byly bezpečnostní... a ne korupční... třeba.

  1. na komentář reaguje peetrax — #94
  superkarma: 0 31.03.2011, 17:40:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme