Bylo léto, velmi horko. Měla jsem šaty na ramínka, a i tak mi bylo v mé kanceláři horko. Kanceláře naší firmy byly totiž pod střechou. Všichni odešli na své pochůzky. Než odcházel šéf, nechal mi u sebe v kanceláři zásilku pro pána, který si ji měl vyzvednout.

Užívala jsem si klídek a pohodičku. Najednou zazvonil telefon. Hlásil se onen pán, že je nahoře za dveřmi (zamčené schodiště), a ať ho pustím dovnitř. Šla jsem mu otevřít. Mezi námi - byl dost nevzhledný - vysoký starší chlap, neoholený, upocený, brýle jak obrácené popelníky. Na sobě měl nepěkné trenýrky a nátělník.
Šli jsme chodbou a on ke mně přistoupil a vzal mne kolem ramen. Ještě dneska mám husí kůži - jak se hodně potil, měl v podpaží úplně mokré chlupy, a to si otřel o mé rameno. Měla jsem pocit, že se pozvracím.

Předala jsem mu zásilku a vypakovala ho. Pak jsem asi hodinu trávila na WC a snažila se umýt si rameno, ale pořád jsem měla pocit, že mě ten jeho pot pálí. Bylo mi špatně. Šéfovi jsem to vyprávěla sotva přišel... a co myslíte, že udělal? Tomu chlapovi to celý vykecal.

Konec dobrý - všechno dobré - říká se... ten chlápek se už pak nikdy nepokusil mne chytit kolem ramen a vždy si držel odstup, ale já měla vždycky husí kůži jen jsem slyšela, že má zas přijít.

Vaše Danulinka


To je ale správně nechutná historka z pracovního procesu. Pokud si spojujete práci o svátcích s tímhle zážitkem, tak potěš koště.:) To musí být pak pracovní morálka... Brrr. Je mi špatně s vámi.:)

Také mi napíšete, co se vám takhle samotným přihodilo?

Reklama