Bulvár

Otravný hmyz

Co si nakonec od podomních prodejců pořídila čtenářka Bizonka? Pobavte se při čtení jejího příspěvku!

OTRAVNÝ HMYZ

Jejich tempo je vražedné, jsou prostě všude, jejich revírem je obchodní centrum, ulice, chodba domu a v ohrožení je i Váš telefon - utečte dříve, než Vás oblezou ze všech stran - PODOMNÍ PRODEJCI A JEJICH PŘÍBUZNÍ Z TELESALES

Taky se Vám stává, že zrovna někam spěcháte a cestu Vám zastoupí kravaťák s deskami? „Jééé, slečno, Vám to ale sluší, teda Vy máte ale krásného pejska, můžu si ho pohladit," sladce se lísá a já mám chuť poslat ho přinejmenším aspoň pryč... „No, můžete to zkusit, ale nevím, zda o to Vaše pohlazení bude stát, je dnes trochu nevrlá," odpovídám a moje nervózní slečna bulteriérka vrčí a cení zuby... asi kamarádi nebudou zjišťuji po chvíli, co ho drží za nohavici a trhá kousek látky... vrrrr haf haf a týpek je pryč.

Zrovna si dávám zmrzlinu a zvoní mi telefon: „Sakra, kde zas je?" Proč mám v té kabelce pořád takový binec? Přítel mě uklidňuje, že prý to tak viděl i u bývalek, takže nejspíš to je geneticky dané... přehrabu kabelku a po spadnutí kopečku mé oblíbené čokoládové dobroty skutečně vytahuju mobil. „No, prosim!" vyštěknu poněkud rozladěně.

Dobrý den, zde firma Otravný hmyz a spol., hovořím s paní Růžičkovou?"

Ano u telefonu, co potřebujete?"

Paní Růžičková, mám pro Vás ohromnou zprávu, vyhráváte exklusivní zájezd na Tahiti v hodnotě 165 tisíc korun pro dvě osoby... potěšila jsem Vás? Ano? Tak to i já mám velkou radost... a nyní stačí už jen sehnat tři další manželské páry a sezvat je k Vám domů, jistě ráda vypijete čaj se svými přáteli."

No, jistě a co je další podmínkou? Předvedeme Vám sadu našeho super nádobí, a pokud na to nebudete mít rádi Vám cenu rozdělíme na splátky a Vaši přátelé? Stačí, když také koupí toto nádobí a zájezd je Váš. Nic Vás to nestojí paní Růžičková," jen Váš čas s patláním chlebíčků a buchty pro známé... grrrr.

Sakra dost, já nic nechci," mobil letí opět do kabelky.

Přijdu domů a konečně si dám nohy na stůl, ufff těžká pohoda. V tom uslyším zvonek, asi sousedka, zase nemá vejce, proboha, vždyť krám je pár kroků od domu, přesto ale vykouzlím na obličej úsměv jak z Hollywoodu a otvírám dveře.

Z úsměvu se po chvíli stane jen strnulí škleb. To snad ne, už zase?

Na rohožce stojí malý obézní chlápek a nabízí mi přípravky na hubnutí. Prý stačí jedna ananasová pilulka denně a budu jako proutek a jako bonus získáte ještě osobní váhu, abyste viděla, jak jdou kilíčka dolů, milá slečno a to ještě není vše, mám tady sebou ještě přípravek na čištění oken, to víte jaro už máme na krku...

Nemám už sílu ho vyhodit, jako blbec kupuju přípravek na okna za dvě stovky a jdu vypít vystydlý čaj, jen Vás prosím, zítra mi dejte všichni pokoj a ulovte si jinou oběť.

P.S. Přípravek dělá super šmouhy, všem doporučuji!!!

Vaše,
Bizonka :-)

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne: PODOMNÍ PRODEJ

Pište mi své zkušenosti s tímto stylem prodeje. Podomní prodej ale chápejte spíše jako označení způsobu prodeje než faktickou zkušenost, že někdo zazvoní u vašich dveří. Zajímají mě historky o...

 • ... prodejcích podomních.
 • ... prodejcích na parkovištích.
 • ... prodejcích, kteří vám telefonují.

Naletěla jste jim někdy? Anebo jsou vaše zkušenosti s tímto způsobem prodeje spíše kladné? Vaše příběhy čekám na redakčním e-mailu!

   
24.03.2010 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [9] sdrawa [*]

  Každý hmyz je otravný a nejhorší jsou švábi

  superkarma: 0 17.12.2012, 12:06:30
 2. avatar
  [8] mio [*]

  ToraToraTora — #4 a máš tak účinný čistič schodů?Sml58

  superkarma: 0 24.03.2010, 13:53:31
 3. [7] Bébina [*]

  SStream — #1 Ja takhle nikdy nenakupuju a klidne jim reknu, ze pokud me nekdo takhle oslovi, tak ztraci veskerou moji duveru. A tyhle hovory koncim kolikrat prostym vypnutim i bez onoho nashledanou.

  superkarma: 0 24.03.2010, 13:52:16
 4. avatar
  [6] enka1 [*]

  Tak prodejci s hubnoucími pilulkami by sklapla čelist, jen co bych otevřela dveře.

  superkarma: 0 24.03.2010, 12:50:12
 5. avatar
  [5] bizonka [*]

  Sml30 ToraToraTora — #4  já už jsem vážně neměla sílu a chtěla jsem ho mít rychle z krku, naštěstí od té doby zatím nikdo nezazvonil,při mých jarních depkách by letěl jako hadrový panákSml32

  superkarma: 0 24.03.2010, 12:17:43
 6. avatar
  [4] ToraToraTora [*]

  Po takovém dni bych možná pána s čističem srazila ze schodů.

  1. na komentář reaguje bizonka — #5
  2. na komentář reaguje mio — #8
  superkarma: 0 24.03.2010, 12:10:38
 7. avatar
  [3] RenataP [*]

  SStream — #1 děkuji za dobrou informaci..... to jsem netušila, příště vyrazím do dvoumesíčního protiboje Díky!

  superkarma: 0 24.03.2010, 11:42:42
 8. avatar
  [2] SStream [*]

  Otravný hmyz a spol. je boží Sml67Sml52

  superkarma: 0 24.03.2010, 11:40:28
 9. avatar
  [1] SStream [*]

  Volat z call center Vám budou vždy, když budou mít Vaše číslo a jméno. A to jim musíte dát Vy osobně. Přesvědčit se o tom můžete jednoduše - stačí se volající osoby zeptat, odkud má Váš telefon a jméno, ta Vám pravděpodobně řekne, že jste svůj telefon a jméno uvedla na letáček - v časopisu, na předváděcí akci, v supermarketu abyste dostala to máslo co bylo v akci 2+1 zdarma (abyste dostala to jedno zdarma). De facto stačí udělat tuto chybu jednou a už jste v databázi, kterou využívají stovky (různých) společností. O vyřazení můžete požádat, vyřadí Vás, tak po dvou měsících Sml30 Pokud ovšem o vyřazení doslovně nepožádáte, budou Vám volat pořád, a pořád, a pořád :-) Pokud Vám volající osoba řekne, že má Váš telefon od té a té Vaší známé, pak je třeba známou uškrtit Sml57

  1. na komentář reaguje RenataP — #3
  2. na komentář reaguje Bébina — #7
  superkarma: 0 24.03.2010, 11:39:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme