Bulvár

Otrávili nám kočky a snědli psa!


Zdravím všechny!!

Já a sousedi? Spíše bych měla napsat soused! Mně je 22 let a vedle tohoto souseda žije moje rodina snad odjakživa. Je to asi 50 let, co tam bydlí on a naše rodina.

Soused je tak trošku divný, nemá nikoho rád a hlavně nemá rád naše kočky a psa.

Dvě kočky nám dokonce otrávil, protože mu lezly do záhonu. No jasně, je to nepříjemné, když se tam rýpou, ale aby je někdo kvůli tomu vraždil, to je opravdu drsné! Obě jsme je oplakali! Bylo nám jich moc líto!

Máme s ním společnou studnu, takže pořád kontroluje, kolik vody si bereme a jestli náhodou nezaléváme více než on. Je jako kontrolor, jakmile někdo přijede před dům, je hned u okna a kontroluje. U nás se už říká: „Nezamykej, máme přece hlídače!“

Ten hlídač má ještě jeden hrozný zlozvyk. Jeho okno na toaletu je vedle našeho do kuchyně a on kouří z okna. Takže samozřejmě, když máme okno otevřené, kouř jde k nám a nedá se tam dýchat.

Asi před čtyřmi roky si soused nastěhoval do svého domu Ukrajince. Nic jsem proti nim neměla, nevídala jsem je, takže byl poměrně klid. Až jednou se nám ze zahrady ztratila naše malá a hodně stará fenka.

Co se s ní stalo?

Sousedi Ukrajinci si ji dali k večeři.

Ještě teď mi je z toho špatně. Jak to jen někdo mohl udělat, vždyť byla stará a nemohla ani chodit!

Nemohli jsme to nijak dokázat! Je to těžké, něco takového řešit, a ještě když jde o vašeho malého pejska. Oni už tam nebydlí, pořídili jsme si dalmatina, na toho asi chuť neměli!

Smutná Yanina


Milá Yanino,
po přečtení Vašeho zážitku se sousedy mám sama chuť bydlet někde daleko od civilizace. Je šílené, čeho jsou lidé schopní :-(. Zvlášť pokud něco hrozného provedou nevinnému zvířeti!

Ale sousedé nejsou všichni stejní a já doufám, že v budoucnu okolo Vás budou bydlet především lidé, kteří Vám zlepší náladu a Vy je budete ráda potkávat.

Za odměnu Vám posílám tablety Pharmaton Activit a doufám, že se Váš smutek brzy rozplyne :-)!

A co Vy ostatní? Jaké máte zážitky se svými sousedy? Byla jste nucena na ně podat trestní oznámení, nebo jste si naopak svého souseda vzala za manžela? Piště Vaše příběhy a my ty nejzajímavější odměníme dárečkem!

                                                             redakce@zena-in.cz

   
14.11.2005 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. avatar
  [10] Ťapina [*]

  bohunka_p: Taky mě to napadlo. Máme doma fenku, která měla být snězená, ale kamarád ji duchapřítomně "koupil" za flašku. Třeba si taky někdo myslí, že skončila na pekáči. Ale to si ji měl líp hlídat, Mášuli už nedám

  superkarma: 0 14.11.2005, 14:09:03
 2. avatar
  [8] Ivana. [*]

  gerda: no kočka je furt venku ale je kastrovaná takže se drží u baráku a navíc teď jí naši berou na noc domů a co mám já kocoura tak ten je doma furt protože je hluchej jak poleno a ven sám nemůže takže když je na zahradě tak je tam s nim vždycky někdo z rodiny a šak se neboj jednou bych ho vola viděla jak po nich střílí tak bych mu vykrákala zbytek vlasů co ještě má

  superkarma: 0 14.11.2005, 12:57:47
 3. avatar
  [7] gerda [*]

  Bridgetj: kdepak takhle primitivně. Já bych vyčíslila škodu a podala na něj trestní oznámení. Cena kočky, i když tzv. "obyčejné", docela naskočí, když si znásobíte krmení věkem kočky, očkování, odčervování, veterináře...to by se pan soused divil!

  superkarma: 0 14.11.2005, 12:42:26
 4. avatar
  [6] gerda [*]

  Ivana.: já už bych ven kočky nepustila, právě kvůli takovým lidem. Doma jim stejně nic nechybí.

  superkarma: 0 14.11.2005, 12:40:52
 5. [5] zoulinka [*]


  nezávidím takovouhle situaci , je to strašný...

  superkarma: 0 14.11.2005, 12:30:48
 6. avatar
  [4] Křeček [*]

  superkarma: 0 14.11.2005, 12:25:49
 7. avatar
  [3] Ivana. [*]

  to je hrozný mít takový sousedy, ty vedle nás taky nesnášej kočky a i po nich střílej loni nám zas někdo otrávil kocourka lidi jsou prostě

  superkarma: 0 14.11.2005, 12:23:47
 8. avatar
  [2] kačinka [*]

  To zase náš už naštěstí bývalý soused nesnášel, když mu někdo parkoval před domem a v noci chodil vypouštět kola u aut a bylo mu jedno, že je to třeba auto paní po operaci endoprotézy apod. Když se odstěhoval, nový majitel při úklidu našel misku ventilků.

  superkarma: 0 14.11.2005, 12:21:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme