Styl

Otevření nové prodejny H&M v Atriu Flora

Od 1. května 2014 zve OC Atrium Flora své zákazníky do nově otevřené prodejny H&M. Tváří kampaně Atria Flora při příležitosti otevření nového obchodu H&M se stala Sabina Koudelková, vítězka soutěže Staň se tváří Flory!

HM

Nově otevřený obchod si na tento den přichystal dárky v podobě voucherů. Pro každého je připraven 200 Kč voucher, který lze uplatnit v otevírací den 1. května 2014 při nákupu nad 600 Kč. Zároveň prvních 50 příchozích zákazníků obdrží dárkovou kartu v hodnotě 300 Kč.

HM

„30. října 2013 se v obchodním centru Atrium Flora uskutečnilo finále soutěže s názvem Staň se tváří Flory! Tuto modelingovou soutěž vyhrála mladá a sympatická Sabina Koudelková, kterou aktuálně můžete vidět v kampani na podporu nově otevřené prodejny H&M v našem centru,“ říká Lukáš Doleček, zástupce OC Atrium Flora.

HM

H&M

Švédský módní podnik H&M nabízí svým zákazníkům jedinečnou výhodu prostřednictvím své obchodní myšlenky „móda a kvalita za nejlepší cenu“. V nové pobočce H&M Atrium Flora naleznete módu pro ženy, muže, děti i mladé.

Atrium Flora

HM

Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům na ploše 20 000 čtverečních metrů čtyři patra služeb, 130 značkových obchodů módy a zábavy. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či malé občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové podzemní garáže.

HM

Více informací o obchodním centru naleznete na:

 

   
24.04.2014 - Móda - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] rusalka2008 [*]

    Už jsem se lekla, že by to nebylo v Praze, ale v Olomouci (Flora) Sml15

    superkarma: 0 24.04.2014, 11:41:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme