Zdraví

Otestujte s námi BION®3: buďte fit a plná energie pro všechny svoje každodenní aktivity

Každý všední den je doslova nabitý. Jdete do práce, po práci musíte obstarat domácnost a děti a také chcete stihnout své koníčky, aktivity, které vás baví. Dojít si na kávu s kamarádkami, na pěkný film nebo do divadla. Cítíte potřebu pohybu, chcete žít zdravým stylem života, takže si zajdete aspoň jednou či dvakrát v týdnu do oblíbeného fitnesscentra. Chcete vedle svých pracovních a rodinných povinností také dělat věci pro sebe, mít ze sebe radost.

Na tolik aktivit potřebujete být v fit a mít dostatek energie. K tomu vám může pomoci doplněk stravy BION®3, který vám dodá potřebná probiotika, minerální látky i vitaminy v jedné dávce.

bion

Protože víme, že řada z vás žije podobným způsobem života, připravili jsme pro vás akci, do které se můžete zapojit. Hledáme 200 čtenářek, které BION®3 vyzkouší a poskytne nám informace, jak byly s přípravkem BION®3 spokojené a jak jim vyhovoval. Chcete se do této akce zapojit? Přihlásit se můžete zde - pro vyplnění několika otázek ale musíte být přihlášení pod svou registrací. Jinak se vám nepodaří otázky vyplnit!

Co přesně je BION®3, který vám nabízíme k otestování?

BION®3 doplněk stravy a je určen pro ty, kteří chtějí zůstat fit pro všechny své každodenní aktivity. Představuje jedinečnou kombinaci probiotických kultur, minerálních látek a vitaminů v jediné tabletě. Jednotlivé složky v přípravku se navzájem ovlivňují a tím umocňují svůj účinek. Probiotické bakterie působí pozitivně na trávení a metabolismus a díky tomu se pak minerální látky a vitaminy lépe vstřebávají. Tělo tak tyto důležité látky využije lépe, než když je dodáte samostatně.

Probiotické bakterie, které BION®3 obsahuje, zajišťují ochranu tenkého a tlustého střeva a pomáhají správnému osídlení střevní mikroflóry. Správně osídlená střevní mikroflóra pak:

 • zabezpečuje lepší trávení, podporuje pravidelné vyprazdňování a chrání před zácpou
 • chrání střeva před zánětlivými onemocněními a škodlivými bakteriemi
 • podporuje správnou činnost imunitních buněk a celkovou obranyschopnost organismu

Více informací o přípravku najdete na http://www.bion3.cz/

Pro ty z Vás, které testujete přípravek BION®3 a máte problémy s vyplněním dotazníku. Své odpovědi vkládejte do dotazníku ZDE

   
02.05.2011 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] libra [*]

  ahoj, díky za vitamínky, také dnes došly, tak uvidíme jak budu zdravá Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 27.05.2011, 11:41:51
 2. avatar
  [2] bokul [*]

  Taky mi dnes přišel a musela jsem hodně hledat, abych zjistila, jestli jsem si ho vysloužila v soutěži nebo ho mám otestovat!

  superkarma: 0 27.05.2011, 10:54:10
 3. [1] FAXÍK [*]

  dnes mi došel Bion 3, tak ho hned ráda vyzkouším Sml59

  superkarma: 0 27.05.2011, 10:39:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme