Ahoj redakce,

když jsem uviděla Vaše téma, úplně mě zamrazilo. Tento problém totiž zrovna řeším.


Seznámila jsem se se svým nynějším přítelem přes kamarádku z práce. Je to její bratranec.

Nejdřív jsme se moc nebavili, ale jednoho dne to přišlo a chodíme spolu. Věděla jsem o něm snad vše už předtím, než jsme se potkali.

Vím, že mu je 33 let a je rozvedený. Jenomže mně je 22. A v tom spatřují mí rodiče největší problém. Spíše můj taťka, mamka si myslí, že se to nějak utříbí, protože jsem nikdy neměla vztah déle než půl roku.


Zrovna včera mi taťka řekl, že se smíří se vším, ale s tím věkem a tím, že je rozvedený, ne. A řekl mi, že jsem štětka. To jsem vážně nečekala. Měla jsem jen dva partnery, takže nechápu, jak tohle mohl říct. Brečela jsem jak malá.

Ale já tak nějak cítím, že on je ten pravý. Nikdy mě moc nepřitahovali stejně staří kluci, na střední jsem sice s jedním chodila,ale prostě to nebylo ono. Přitahovali mě spíš starší, možná i proto, že jsou vyspělí duchem a mají víc rozumu.

 

O jeho rozvodu vím všechno, proč se rozvedl atd. Přiznává, že to byla i jeho vina. Imponuje mi i tím, jak se chová, je společenský, má rád děti a je spolehlivý. A taky vím, že se o něho můžu kdykoli opřít. Teď řeším, jak mu tohle říct. Vím, že to pochopí, ale mě to všechno bolí...

Nikdy jsem si nemyslela, že budu takovou věc řešit, a je to tady. Ale život není jen o pěkných věcech, ale i bolesti a smutku. Ale když jsou dva, tak se všechno řeší jinak.

Tak mi držte palce :-).


Vaše stálá čtenářka


Milá stálá čtenářko,
samozřejmě, že i my v redakci budeme držet palce. Ráda bych Vám popřála hodně sil. Chci Vám říct jedno, pokud cítíte, že Váš přítel je ten pravý, tak o svůj vztah bojujte.

Možná to bude chvíli trvat, ale až Váš otec zjistí, že Váš partner Vás miluje, třeba změní svůj názor. Kvůli Vám doufám!

Věkové rozdíly - kolik problémů, pomluv a hádek dokáží způsobit? Ale proč? Jsme jako národ tak málo tolerantní ve chvíli, kdy vidíme něco, co se vymyká "normálu". Jenže, co je vůbec ve vztahu dvou lidí normální a co už ne?!

                                                 redakce@zena-in.cz

Reklama