Bulvár

Otcovská dovolená


Myslím, že termín "na mateřské" by se klidně mohl přejmenovat "na otcovské" dovolené. Jsem moc ráda, že tato "dovolená" dorazila i do našich domácností. Vždyť už při "zadělávání" na děťátko jsou dva, tak proč ne i při jeho výchově nepřenechat slovo i otci.

Podle mně není nic krásnějšího, než pohled na obrovského taťku, jak se mazlí , brumlá a současně přebaluje svého drobečka. Pokud je mimi holčička, bude v pozdější době její pohled na výběr partnera mít správnější  pohled. A podobně je u mimi klučíka. Ten zase bude vidět, že táta je pro rodinu tou největší oporou.

A ruku na srdce, dámy, vzpomeňte si, že i ženský lékař - chlap je jemnější a sdílnější, než žena - lékařka. Vím, že někdo namítne, že dnes je to také o penězích. Když má žena lepší finanční práci, tak je to úplně bez debat. To je bohužel pravda. A proto jen houšť a více mužů v domácnosti při výchově dětí a chodu domácnosti.

Zdraví Januše.

Milá Januše,

ďakujeme za skvelý príspevok. Je to "trefné" a jasné. Taktiež mám lepšiu skúsenosť so ženským lekárom- mužom .

Krásny deň :-)

 
   
16.05.2006 - Společnost - autor: Natálie Rolková

Komentáře:

 1. [5] r1911 [*]

  Alenka0010: Slyšela. Prý si buď vyberou podobného nebo jeho přesný opak. Já sama mám doma přesný opak mého otce (můj byl násilnický alkoholik a o rodinu se nezajímal). Jde mi ale o ten pricip, že proč by holka měla mít správnější pohled při výběru partnera jen kvůli tomu, že s ní jako miminem byl doma otec? Ne každý se dá předem odhadnout a pouhý pohled je tak na nic.

  superkarma: 0 16.05.2006, 10:16:24
 2. avatar
  [4] Alenka0010 [*]

  r1911: já tu souvislost vidím úplně přesně. Je všeobecně známo, že děvčata si podvědomě vybírají partnera nachlup stejného jako je jejich vlastní otec. Nikdy jsi neslyšela nic o tom, že dcera alkoholika nebo pedanta, si zase nabalí nemlich povahově úplně stejnou osobu?

  superkarma: 0 16.05.2006, 09:51:32
 3. avatar
  [2] velka-dasa [*]

  ,rozhodně souhlasím,pěkný názor.úplná fungující rodina je skvělý dar pro budoucí náhled dětí na partnerství.

  superkarma: 0 16.05.2006, 09:21:10
 4. [1] r1911 [*]

  Já nevidím souvislost mezi otcem na mateřské dovolené a pozdějším výběrem nápadníka jeho dcery. O jaký správnější pohled tam má jít? Jinak jsem klidně pro otce na mateřské dovolené.

  superkarma: 0 16.05.2006, 09:11:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme