Stručně, vtipně a výstižně nám o prádle napsala také čtenářka Helena. Její prádlo se mění s věkem, životním stylem... a ještě kvůli něčemu, to už si ale přečtěte samy.

No, milá Heleno, možná je to lepší, že ho zajímá víc to, co tam má být. :-) Moc děkuju za příspěvek a přeju krásnýden.


Prádelní otázka..... hmmmmmm.

Otázka prádla se u mě mění s věkem, životním stylem a je to asi blbý i s typem partnera. :-)

Můj současný partner si mého prádla vůbec nevšímá (hlavně když je pod prádlem to co má být), kdybych měla roztrhané spodky a zapranou podprsenku - nezaregistruje to. Jeho vysněné povolání je - pozorovat v lese Rysy. Tak tolik k současnosti. Nosím pohodlné a čisté. :-)

Co se týká minulosti, tam je můj archív velmi košatý :-) nosila jsem i korzety, podvazky, punčochy - černé, červené, tmavě zelené... a bavilo mě to :-). Ještě pár těch kousků doma mám, ale už jsou mi spíš nepohodlné, možná je to i tím, že místo velikosti 36 mám 40.

Pro zvláštní příležitost mám rozhodně, jeden totiž nikdy neví, ale spíš to vidím na nějakou lékařskou prohlídku nebo něco v tomto duchu...

Helena

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Máte prádlo ke speciálním příležitostem?

  • Jaké nosíte prádlo?
  • Jaké se vám líbí barvy?
  • Máte ráda jednoduché, nebo zdobené prádlo?
  • Nosíte korzety a podvazky?
  • Máte něco na speciální příležitosti?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá tentokrát kosmetiku od AVONU (Třpytivé tělové mléko s minerály Skin So Soft a Vyhlazující peeling se zázvorem a bílým čajem Foot Works). Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PRÁDLO. Předem děkuju!

avo

Reklama