Již egyptská královna Kleopatra se koupala v mléce, aby využila jeho blahodárné účinky a dodala své pleti žádoucí jemnost a hebkost. Historie využití přírodních látek v kosmetice sahá až do dávné antiky.

Bohaté zkušenosti dávných dob inspirovaly firmu Henkel, která jako první vyvinula inovativní řadu výrobků Fa pro péči o tělo s obsahem jogurtových proteinů. Vedle sprchových gelů, pěn a mýdel se nyní v nabídce přípravků Fa s obsahem jogurtu objevují poprvé deodoranty Fa Jogurt Aloe Vera a Fa Jogurt Vanilka. Inspirovat světem Asie se můžete s novým deosprejem Fa Asia Spa Lotosový květ. Fa navíc nabízí i nové osvěžující vody po holení Speedster, Sport a Spicy Black.
Novinky osvěžujícího světa Fa
Čistota a šetrná péče: první deopřípravek s jogurtovými proteiny

Antiperspiranty Fa Jogurt s výtažkem z jogurtu byly vyvinuty speciálně pro péči a pocit jemné svěžesti pokožky. Navíc efektivně regulují pocení, spolehlivě chrání před vlhkem v podpaží, tělesným pachem a poskytují dlouhotrvající příjemný pocit svěžesti po celý den. Zároveň jsou k pokožce velmi šetrné, protože neobsahují alkohol. Antiperspiranty Fa Jogurt si můžete zakoupit ve dvou voňavých variantách Fa Jogurt Aloe Vera s pečujícím výtažkem z rostliny aloe vera a Fa Jogurt Vanilka s jemnou vůní vanilky, a to v aplikační formě „krémového“ tuhého deodorantu a „rychleschnoucího“ kuličkového deodorantu.

Nový deosprej Fa Asia Spa Lotosový květ
Svěží vůně deospreje Fa Lotosový květ s jemnou vůní lotosového květu a pivoňky vás přenese do vzrušujícího světa Asie. Receptura Double Active vám poskytne dokonalou ochranu proti tělesnému pachu a dlouhotrvající svěžest.
Inspirujte své smysly s Fa For Men
Nové vody po holení Fa pro muže jsou velmi jemné k pokožce, povzbudí ji a osvěží. Tři různé varianty s dlouhotrvající vůní jedinečným způsobem probouzejí smysly a stimulují. Zároveň dodávají pocit nově nabyté energie a svěžesti. Vody po holení Fa For Men mají moderní design flakonů a krabiček v atraktivní černé barvě.

 Fa Speedster –  energizující vůně šťavnatých limetek
 Fa Spicy Black – vůně kořenitých a dřevitých tónů
 Fa Sport – sportovní vůně s aromatickými dřevitými tóny

Přehled novinek Fa FOR MEN voda po holení:
Fa Speedster: (100 ml, 150Kč)
Fa Sport: (100 ml, 150Kč)
Fa Spicy Black: (100 ml, 150 Kč)

Přehled novinek deopřípravků Fa:
Fa Jogurt Aloe Vera deostick: (150 ml, 75 Kč)
Fa Jogurt Vanilka deostick: (50 ml, 75 Kč)
Fa Jogurt Aloe Vera roll-on: (50 ml, 70 Kč)
Fa Jogurt Vanilka roll-on: (50 ml, 70 Kč)
Fa Asia Spa Lotosový květ deosprej: (150 ml, 75 Kč)

 

Novinky Fa si můžete zakoupit v obchodech již od září 2006.
Více najdete na www.svezest-fa.cz a take můžete vyhrát krásný
balíček s Fa v naší soutěži!

Reklama