Vztahy

Osobní holič? Jedině z Toronta!


Vlastně to vůbec nezačalo jako rande. Bydlela jsem tehdy pár týdnů v Torontu (Kanada) a rozhodla jsem se jít k holiči na trvalou. Protože jsem tam nikoho neznala, objednala jsem se telefonicky do nějakého kadeřnictví. Musím podotknout, že návštěva kadeřnictví nikdy nepatřila k mým oblíbeným zážitkům, protože mám řídké vlasy a vždycky se stydím.

Tak jsem tam dorazila, nějaká dívka mě usadila do křesla k umývadlu, umyla mi vlasy a odešla. Najednou po schodech vidím scházet tmavovlasého svalnatého muže s okouzlujícím úsměvem.

Pomyslela jsem si, že to je snad nějaká filmová hvězda, která se tam nechala stříhat, a zavrtala jsem se hlouběji do křesla, protože jsem si s mokrou hlavou připadala úplně příšerná.

K mému zděšení si to onen krasavec namířil přímo ke mně, posadil se vedle mě a usmíval se. Nejraději bych se v ten okamžik propadla. On se pak zeptal, co s těmi vlasy budeme dělat, a mně pořád nedocházelo, že ON je ten kadeřník, co mě bude stříhat. Myslela jsem si, že ten krásný chlap si ze mě dělá legraci...

Když mi to konečně došlo, byla jsem jakžtakž schopná s ním komunikovat, červenala jsem se... Za ty dvě hodiny, co jsme spolu strávili, jsme nakonec dospěli do stadia, že jsme se spolu strašně chechtali a já jsem nevěřila vlastním uším, když se mě na závěr zeptal, jestli na něj chvíli mohu počkat, že už končí a že bychom mohli jít na drink!

Byla jsem úplně zkoprnělá, já jsem totiž nikdy dřív na rande s tak sexy zjevem nebyla.

Rande bylo úžasné, divím se, že jsme těmi jiskrami, co mezi námi lítaly, nepodpálili ten bar... Byl vtipný, zábavný, pozorný, no prostě gentleman, a ještě k tomu tak sexy, že jsem se fakt nemohla ani na chvíli dívat někam jinam než na něj.
A tak jsem si našla svého osobního kadeřníka...

Martas


Pěkné ráno všem ženám in!

Já mám jen kadeřnici, ale když mi myje vlasy, velmi spokojeně vrním. Být to ještě ke všemu sexy chlap, nevím, nevím... Ale já taky ke kadeřnici jezdím na Pankrác a ne do Toronta.

Také jste byla poblouzněna sexy chlapem? Bylo to jedno jediné rande, ale stálo za to? Máte svého osobního kuchaře, řidiče, pedikéra, lékaře?


Jaké bylo to první a kde?
Rande - totální propadák?
První rande a do měsíce svatba nebo děti?
Proběhlo už vaše vysněné rande?
Nebo na něj ještě čekáte?
Na které nejraději vzpomínáte?
Jaké bylo první rande s vaším současným protějškem?
Vaše dojmy z rande nás zajímají!
redakce@zena-in.cz

   
20.01.2006 - Láska a vztahy - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. avatar
  [13] Šupitopresto [*]

  Odemětobě:

  superkarma: 0 20.01.2006, 23:25:23
 2. avatar
  [12] Odemětobě [*]

  Šupitopresto: já ti dám oprýskanou fasádu.Tak to já,v 43, bych musela být určená k demolici.Takový máš krásný věk.A neboj,bude hůř.

  superkarma: 0 20.01.2006, 14:44:37
 3. avatar
  [11] Šupitopresto [*]

  Karcoolka: no takový sexy svalovec dá vždycky přednost lepé dvacítce, než zasloužilé matce s prvními šedinami, celulitidou a pneumatikou na břiše Ale jinak má tvá maminka pravdu, v nejlepších letech jsme skoro celý život

  superkarma: 0 20.01.2006, 11:31:10
 4. avatar
  [10] Clerenc [*]

  Vcera jsem se byla objednat v kadernictvi a misto me kadernice, tam stal takovej fesaaaaaak:-) Hned jsme se objednala k nemu, uvidime pristi patek, jak moc se budu smat az bude hotovo....:-)))

  superkarma: 0 20.01.2006, 11:20:33
 5. avatar
  [8] Šupitopresto [*]

  Karcoolka: pravda, narazit na něj můžu, ale nevím zda by mé nadšení opětoval, přece jen už mám tu fasádu léty oprýskanou...

  superkarma: 0 20.01.2006, 10:10:46
 6. avatar
  [5] Lenika [*]

  Já mám taky osobního kadeřníka , ale je velice plachý

  superkarma: 0 20.01.2006, 09:39:29
 7. avatar
  [4] gerda [*]

  Mužští kadeřníci ale bývají někdy pro ženy nepoužitelní jinak - snad to ale není tenhle případ?! Jestli šlo jenom o drink

  superkarma: 0 20.01.2006, 09:38:10
 8. avatar
  [3] monuška [*]

  super příběh, jak z červený knihovny.

  superkarma: 0 20.01.2006, 09:31:37
 9. avatar
  [2] Šupitopresto [*]

  kačinka: z té poslední věty to tak nějak vyplynulo
  Osobní kadeřník, to je sen Když jdu ke své kadeřnici, která neobjednává, většinou na mě vyštěkne "Dneska nééé!" takže už zase nějaký čas vypadám dost neupraveně...myslím že to půjdu zkusit zase dneska

  superkarma: 0 20.01.2006, 09:24:26
 10. avatar
  [1] kačinka [*]

  No a pokračovalo to potom nějak???

  superkarma: 0 20.01.2006, 09:16:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme