V příběhu čtenářky Hany si můžete přečíst, jak do jejich domácnosti k osmnáctiletému kocourovi přibyl ještě kočičí nalezenec...

Co byste dělala, kdybyste našla kotě? Čtenářka Hana má jasno...


Hezké téma

Kočky máme dvě, resp. 2 kocoury

Našemu kocourkovi bude na podzim 18 let a je stále v dobré kondici. Říkali jsme si, že až nám jednou odejde do kočičího ráje znovu si vezmeme nějakou kočičku, protože jsme mu do té doby chtěli zachovat privilegovanost a spokojené stáří.

hana

Ale náhoda, či osud tomu chtěly jinak. Našli jsme malého kocourka sestřeleného na silnici, odvezli na veterinu, kde mu zachránili život (měl stlačené plíce). Nebudu zde psát kolik stálo jeho vyléčení, protože záchrana, byť kočičího života určitě za to stála a nelitujeme toho.

Sice si občas vlítnou do chlupů a to pouze proto, že mladý si chce hrát a starý chce mít svůj klid. Ale přesto se navzájem tolerují a vypadá to, že se budou mít i rádi.
Hana

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 28. srpna 2012: Vaše kočka

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, která z přispěvatelek získala slíbený dárek: super prémiové krmivo pro kočky Perfect Fit™ In-Form v množství na 62 dní a hodnotě 605 Kč!

krmivo

Reklama