K dnešnímu tématu dne jsem vytvořil denní soutěžní otázku a zakódoval ji do osmisměrky. Vyluštěte otázku, odpovězte a šance na výhru je vaše.

K dnešnímu tématu dne mne napadlo využít nejkontroverznějšího období našich dějin. Husitských válek. A na radu našeho programátora Lukáše Čejky jsem vymyslel zajímavou otázku. Bez mučení přiznávám, že jsem odpověď na ni před včerejškem neznal.

A jak tu otázku zjistíte?

Vyluštěte osmisměrku a máte vyhráno!

Klikněte na obrázek osmisměrky a otevře se vám nová stránka, ve které osmisměrku můžete vyluštit, nebo ze které si ji můžete vytisknout.

osmmistrneresene.jpg


Odpověď na otázku, vložte do odpovědního boxu.

KLIKNI odpovědní box KLIKNI

Nevkládejte odpověď DO DISKUSE POD TÍMTO ČLÁNKEM.

Dále vás žádám, abyste si pod tímto článkem nenapovídaly, neradily atd., abyste nezkazily zábavu těm, co si chtějí na řešení přijít samy.

Soutěž začala dnes tedy ve čtvrtek 1. 11. 2012 v 8.00 a skončí v pátek 2.11.2012 v 8.00. V pátek dopoledne zveřejním správné řešení i odpověď.

Co můžete vyhrát?

V této hádankové soutěži odměníme jednu hádající. Hádat totiž nebudete celý měsíc, ale jen do poloviny listopadu. Pro výherkyni máme připravenou dvojitou kosmetickou cenu od AVONu, a to tělový peeling s thajskými květy z řady planet spa a odvážnou vůni Slip into Daring.

peelingvune

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 25. 10. 2012 do 16. 11. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o výhru!

Reklama