Osmany Laffita se nestal bezdomovcem, ani se nechystá odcestovat. To by byla škoda. Ale místo, které si vybral pro svoji novou kolekci „jaro – léto 2007“ přesně odpovídá jeho naturelu. To může napadnout jen Laffitu. Zastavit vlaky, na peron posadit celebrity a modelky nahnat do kolejiště. Nezdolný temperament a smysl pro humor, tak bych ho charakterizovala. Osmany je bezesporu skvělý návrhář světové úrovně, ale pro mě osobně má ještě něco navíc.Je neuvěřitelně zábavný, vtipný a je s ním legrace. Jeho roztomile komolená čeština je prostě neodolatelná. Ale to jsem trochu odbočila. Pojďme se podívat na přehlídku.

 

(9. Co je to cliffdiving?)

Nástupiště 1 a 1a se proměnilo v přehlídkové molo, modelky a modelové předvedli přímo na kolejích kreace z linie Osmany Laffita Couture spolu s módními doplňky určené pro příští léto. „Pražské hlavní nádraží je tak neuvěřitelně krásné místo s velmi silnou architekturou. Toto je můj způsob, jak sem obrátit pozornost lidí, a proto jsem se spojil s Českými drahami. Nastal čas dát tomu zasloužilý face-lift,“ říká s úsměvem Osmany, který rád šokuje nejen oblečením, ale také výběrem místa pro svou show.

 

Pro nadcházející sezónu připravil Osmany Laffita několik významných novinek. Kolekce oblečení se rozrůstá o modely určené pro pánskou klientelu. „Stále více mužů přichází do mého ateliéru a žádají originální oblečení nejen pro své partnerky, ale i pro sebe. Logickým krokem je tudíž linie určená právě pro pány, kteří hledají inovativní a zároveň nositelné obleky a kreativní oblečení pro volný čas,“ vysvětluje Osmany. Pro svou 14. kolekci Osmany zvolil více minimalistický styl, čisté linie ve světlých přírodních barvách vzdušného hedvábného mušelínu a lnu.

 

Také řada doplňků doznává velkých změn. Nová kolekce ručně šitých páskových lodiček, z jemné jehněčí kůže se zlatými detaily, dodá modelům ještě více ženskosti.

Nejlákavější novinkou z řady doplňků je linie exkluzivních diářů z kůže hroznýše, krokodýla či křišťálů Swarovski.

Reklama