.

Oslnivá pleť díky Obnovujícímu vyhlazujícímu krému pro zdokonalení pleti Anew Reversalist od Avonu

Styl

Oslnivá pleť díky Obnovujícímu vyhlazujícímu krému pro zdokonalení pleti Anew Reversalist od Avonu

Čas bohužel nezastavíme. Můžeme ho však zpomalit. Díky nové technologii Tri-Elastinex od Avonu poznáte, že věk je opravdu jen číslo.

Avon

Naše pleť je kvůli rychlému životnímu stylu neustále zatěžována, což potvrzuje i topmodelka Daniela Peštová, která se stala tváří inovované pleťové řady Anew Reversalist. Obnovující vyhlazující krém pro zdokonalení pleti Anew Reversalist je určen zejména ženám nad 35 let. Díky patentované technologii Tri-Elastinex roste produkce elastinu a aktivinu, což jsou zásadní látky pro zachování mladistvé pleti. Jemné linky a vrásky jsou redukovány a pleť znovu získává svou pevnost. 93 % žen v klinické studii potvrdilo, že měly výrazně obnovenou pleť již za 1 týden! Obnovující krém navíc poskytuje pleti dvojnásobnou hydrataci.

Avon

 „Obnovující vyhlazující krém Anew Reversalist skvěle sjednocuje pleť, a tím tak zakrývá její nedokonalosti. Aplikace tohoto krému je velice jednoduchá – poklepáváním konečků prsů naneste malé množství na pleť. Můžete nanášet přímo na pleť či po použití denního krému nebo make-upu,“ říká oficiální vizážista společnosti AVON Pavel Bauer.

   
29.04.2014 - Krása - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme