Čtenářka Jana se přiznává, že ji všemožná výročí nechávají chladnou. A výročí svatby vůbec nechápe. Dokonce i Vánoce řeší tak nějak po svém...

Zajímavý přístup k oslavám má čtenářka Jana. Jaký? Přečtěte si to v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...


Přiznám se, že já trošku vybočuji z řady ostatních žen. Pracovala jsem vždy s muži, přála bych to všem ženám. Pohodička. Vyříkali jsme si, co bylo třeba a za chvíli jsme se na sebe už culili. Žena se většinou urazí a některé zvláštně vytrvalé exempláře plánují pomstu i léta. Než jsem odešla do důchodu, velela jsem dvanácti chlapům. Za ty roky se objevili jen asi dva, kterým žena, která jim poroučela, vadila. Nevydrželi. Ostatní si je srovnali. Někdy jsem je musela seřvat, ale já sama. Nikdo mi na ně nesměl sáhnout. Říkala jsem, své děti jsem si mlátila sama a je si srovnám také sama! Dva roky jsem v důchodu a ti kluci, kteří jsou o 30 let mladší, mě pošlou pohled z dovolené. Přijdou na pomlázku. Pozvou mě na zabíječku. Když jsem se představila na narozeninách jednoho z nich, slyšela jsem,na vás jsem byl hrozně zvědavý. Stále o vás slyším. Zkrátka těší mě to. Samozřejmě pošlu jim alespoň SMS na svátky a narozeniny.
To byl úvod. Pokud na něco zapomenu, tak jsem to já. Zítra máš narozeniny miláčku, říká nějak často můj manžel. Letos jsem si sedla do křesla a najednou mě napadlo. Omlouvám se za ten výraz: KURVA, KDE JSEM TĚCH 60 SEBRALA.
Jak jsem již jednou psala, vánoce ne!!!!!! Ale květinu dostanu i když nic nemám. Před vánoci se objeví na stole balíček pro mne a já to dělám také tak. Co to je ptám se? Nevím, kde se to tam vzalo, odpovíme jeden druhému. Výročí svatby neřeším, hlavně, ať prožijeme stáří společně co nejdéle. Jednou mi řekla kamarádka, že manžel zapomněl na výročí jejich svatby a klidně si četl noviny. Nepochopila jsem, a když jsem jí řekla a proč by si nečetl noviny? Nechápala zase ona. Je hezké, že si dáváte dárky, je mrzuté, když zapomenete, ale svět se zase nezboří. Já dostávám dárek každý den. Jde okolo mne a pohladí mi vlasy, zrovna teď. V noci mi urovná přikrývku, aby mi nebyla zima. Když je nejhůř? Obejme mě těma velkýma prackama a otře slzičku. Dostanete k vánocům zlato stříbro diamanty? Já dostávám víc a to každý den. Ale prožijte Vánoce podle svých představ, těšte se na dárky, nezapomeňte, že krásné je i dávat. Zkrátka dělejte si to jak chcete.
Jo a mimochodem, tu myš potřebuji, tou klikačkovou soutěží už mi ta moje nějak zlobí.

Jana

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

  • Už někdy váš partner zapomněl na nějaký důležitý vztahový okamžik?
  • A co vy, zapomněla jste na nějakou podstatnou věc ve vašem vztahu?

Postěžujte si ostatním čtenářkám! Pište mi své příběhy k tomuto tématu. Očekávám je v redakční e-mailové schránce (viz odkaz níže), a to nejpozději 30. 11. 2011 ve 14.30 hodin. Nejlepší příspěvky budou 30. listopadu uveřejňovány formou novinek na stránkách magazínu ŽENA-IN.cz. Jedna z přispěvatelek také obdrží krásný dárek, totiž stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse. Chcete-li mít šanci na uveřejnění a tedy i na dárek, nechť je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec.

mys

HRAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama