Vztahy

Oslavte svatého Valentýna netradičně

valentyn

valentyn

Chcete na sv. Valentýna připravit své drahé polovičce romantické a hlavně originální překvapení? Není nic snazšího! Stačí kliknout na www.denjaksen.cz a už můžete vybírat z více jak dvou set nabízených zážitků ten nejideálnější pro vašeho milého. Svátek lásky tak můžete společně strávit hýčkáním v luxusních lázních, v rytmu flamenca, na lekci golfu pro dva, projížďkou na saních tažených koňským dvojspřežím či popíjením šampaňského v největším sladkovodním akváriu ve střední Evropě. Vše navíc zařídíte během několika minut v pohodlí Vašeho domova.

valentyn

Miluje váš partner adrenalin? Zbožňuje rychlost a není snad sport, který by nevyzkoušel? Potom neváhejte a nechte se inspirovat „Dnem s Mustangem“ či „Trenažérem letounu ATR 42/72“. Nevšední den jistě zažije také při jednodenním kurzu stále populárnějšího sportu „kitingu“.

valentyn

Nebo snad doma máte požitkáře, jehož nejvíce potěšíte dobrým jídlem či společně strávenými chvílemi v klidu a pohodě, nejlépe při lázeňských procedurách? Tak to je pro vás přímo ideální čokoládová masáž pro dva či rajsky znějící „masáž kokosový sen“. Stále větší popularitě se těší i hýčkaní pro muže, kde si váš protějšek užije koupel ve speciální vaně se slanou vodou a následnou hodinovou aroma masáž celého těla.

valentyn

Prožijte svátek svatého Valentýna s láskou a www.denjaksen.cz

   
11.02.2010 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme