Konec roku je nejen v naší zemi obdobím vzájemných návštěv a setkání nejen v kruhu rodiny, ale i s přáteli, sousedy či kolegy na vánočním večírku. Ke správnému silvestrovskému posezení patří kromě dobrého vínka či „bublinek“ i chutné občerstvení.  Pokud chcete před svými hosty opravdu zazářit, nabídněte jejich chuťovým buňkám opravdový gurmánský zážitek. Při přípravě silvestrovského menu vyzkoušejte krémovou majonézu Hellmann´s Delikátní, která je pro tento okamžik jako stvořená.

SilvestrTato majonéza se vyznačuje skvělou krémovou konzistencí a nezaměnitelnou, jemně nasládlou delikátní chutí, přičemž si ale zachovává kořeněnou příchuť typickou pro značku Hellmann’s. To vnáší nové možnosti do přípravy vašich silvestrovských chlebíčkových pomazánek, chuťovek, dipů na namáčení kousků masa či zeleniny, salátů a umožňuje vytváření skutečně delikatesních pokrmů.

HELLMANNS_delikatniMajonéza Hellmann’s je vyrobena z kvalitních surovin. Při její výrobě se používají vejce z dobrého chovu, kvalitní rostlinný olej a ocet. Více informací na www.hellmanns.cz.

Majonéza Hellmann’s Delikátní jemně krémová je dostupná v běžné síti supermarketů a hypermarketů za 32,90 Kč* (225 ml), respektive 52,90 Kč* (420 ml).

*Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Textové pole: «««««««««« Tip: Smíchejte majonézu Hellmann´s Delikátní s čerstvě prolisovaným česnekem a špetkou pepře. Během chvíle tak získáte skvělý dip! ««««««««««


Reklama