Máme pro vás DÁREK

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, pojišťovna s kódem 211, oslaví 1. října 20. výročí od svého vzniku. Dvacet let profesionální práce ve prospěch svých klientů.

VZP

Začínala s 90 000 pojištěnci. Dnes jich má 1 200 000. Je největší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou v zemi. Spolupracuje s absolutní většinou lékařů, ambulancí a nemocnic v celé České republice. Její klienti se mohou spolehnout, že v případě potřeby dostanou kvalitní zdravotní péči.

Jsou totiž pojištěni u spolehlivé, profesionální a finančně dobře řízené společnosti.

A protože k oslavě jubilea vždy patří dárky, je jeden připraven i pro vás – naše klienty. Slavíme 20 let, proto dárek bude nadělován symbolických 20 dnů. Jsme pojišťovna 211, takže logickým dárkem je 211 Kč pro jednoho klienta.

Přijďte od 1. do 20. října na pobočky své pojišťovny a vyzvedněte si certifikát na 211 Kč. Můžete si jít zacvičit do fitness, zaplavat nebo zajít na hodinu aerobiku. Můžete si nakoupit vitaminy nebo se nechat očkovat. Výběr je jen na vás.

A protože dárek je dárek, podmínkou jeho čerpání je jen jedno: být klientem zdravotní pojišťovny 211.

Akce je časově omezena. Podrobnosti najdete na www.zpmvcr.cz nebo vám je sdělí operátorky naší Infolinky na čísle 844 211 211.

Reklama