Zahoďte rukavice, zabalte si plavky a přijďte si užít Silvestr na pláži

Zapomeňte na zimu a užijte si příchod Nového roku netradičně, v teple největšího českého aquaparku. Aquapalace Praha připravil ve spolupráci s televizí Prima mejdan roku „Silvestr na pláži“. Každý si může užít novoroční oslavy v tropickém ráji dováděním v mořském příboji, na tobogánu a v příjemné společnosti hvězd české umělecké scény. Program bude opravdu nabitý. Celý večer budou diváky na pódiu postaveném přímo nad bazénem bavit zpěváci, herci a další umělci. Představí se takové hvězdy, jako je Lucie Bílá a Karel Gott, kteří společně zazpívají duet, odpočítají poslední minuty tohoto roku a přivítají Nový rok 2012. Dále diváci uvidí účastníky show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, Pavla Šporcla, Petra Koláře, Mikiho Žbirku, zpěvačku Debbii a další zajímavé osobnosti. Večerem budou provázet Gabriela Partyšová a Aleš Háma. Pro návštěvníky i jejich ratolesti je zajištěn raut, služby dětského koutku po celý večer zdarma a další občerstvení na několika barech v Aquapalace Praha. Vstupenky na silvestrovskou show je možné zakoupit v síti Ticket Stream nebo přímo v Aquapalace Praha.

Silvestr

Scéna umístěná nad vodní plochou

Silvestrovská show se odehraje ve všech třech palácích Aquapalace Praha. Hlavní pódium, na kterém se odehrají všechna vystoupení umělců, bude v Paláci relaxu. Netradiční scéna, kde zpěváci, herci a hudebníci předvedou svůj talent, bude přímo nad vodní plochou bazénu. Další doprovodný program a pohybová vystoupení se odehrají v Paláci dobrodružství a v Paláci pokladů u bazénu s umělým vlnobitím a vrakem pirátské lodi.

Silvestr netradičně - mořské vlnobití, vířivky i tobogány

Hosté show tak mohou strávit silvestrovský večer jako na pláži, protože v aquaparku je teplé počasí po celý rok. Pro zájemce, kteří chtějí oprášit letní oblečení, a plavky doporučujeme zakoupit včas vstupenky přímo v aquaparku v Čestlicích. Aktuality získáte na www.aquapalace.cz. Během večera je možné nejen přihlížet vystoupení umělců, ale zároveň si užít vodních atrakcí, které aquapark v Čestlicích nabízí. Zajištěno bude i občerstvení v pěti barech a raut v restauraci přímo v prostorách aquaparku. Samozřejmostí je zázemí pro hosty, jako jsou šatny, toalety, sprchy i odpočinkové zóny a dohled proškolených plavčíků a profesionální personál aquaparku.

Silvestr na pláži - praktické informace:

Akce začíná 31. 12. 2011 v 19 hodin a končí 1. 1. 2012 ve 2.30 hodin. Pro návštěvníky je k dispozici rozsáhlé parkoviště zdarma. Zajištěna bude také kyvadlová doprava ze stanice metra Opatov, linka C po celou dobu konání akce zdarma.
Cena základní vstupenky je 2 500 Kč a zahrnuje vstup do Vodního světa, celovečerní program, bohatý raut a novoroční přípitek. Připraveno je i rodinné vstupné v ceně 5 990,-Kč pro 2 dospělé a max. 2 děti. Děti do 15 let mají vstup za 1 500 Kč.
Po celou dobu akce bude v provozu dětský koutek s možností hlídání dětí ve věku od 3 do 12 let. Maximální kapacita koutku je 30 dětí. V koutku není možné si rezervovat místo. Služby jsou zdarma.

Přímý přenos z Aquapalace Praha bude Televize PRIMA vysílat od 19.00. Během silvestrovské nabídky pořadů pozve diváky prostřednictvím kamer do rozdováděného a tropickou atmosférou naplněného prostředí aquaparku celkem pětkrát. Každou hodinu bude vysílán jeden několikaminutový vstup. V posledním pátém přímém přenosu od 23.00 se diváci s Televizí PRIMA přehoupnou přes půlnoc. Budou tak svědky finále silvestrovského večera, který vyvrcholí přípitkem Karla Gotta a Lucie Bílé jen pár vteřin před půlnocí.

Scénář večera pochází z pera Víta Pokorného. Režie se ujal nejúspěšnější režisér a profesionál televizních silvestrů posledního dvacetiletí, pan Jiří Adamec.

Reklama