Bulvár

Oslavte narozeniny OC Chodov výhodnými nákupy!

Centrum Chodov oslaví již 8. narozeniny, ale dárky dostanou především jeho zákazníci. Připravena pro ně bude speciální šeková knížka s mnoha narozeninovými slevami až do výše 40 % k nákupu ve vybraných prodejnách.

Šekovou knížku, jejíž výhody lze využít od 8. do 24. listopadu, si mohou zájemci zdarma vyzvednout v infostánku přímo v Centru Chodovnebo stáhnout na internetových stránkách www.centrumchodov.cz.

tab

Všechny milovnice módy potěší například 20% sleva na novou kolekci z butiku ALDO a na veškeré džíny PepeJeans nebo sortiment mladých značek centra – Parfois a VIA UNO. Lákavá je i štědrá nabídka z oblasti kosmetiky a líčení, v níž nechybějí slevy prodejen INGLOT, Douglas, Sephora a Yves Rocherči 30minutové líčení zdarma v pobočce MAC. Pánové mohou využít speciální akce prodejny T.M.Lewin, dále například 20% slevy na zboží značky Mustang nebo nakoupit o 10 % zlevněný sortiment obchodu LUGGI či Samsung. Facebookoví fanoušci se mohou díky speciální aplikaci zúčastnit soutěže a pogratulovat centru k narozeninám. Porota pak vybere tři nejpovedenější přání a jejich autory odmění poukazem v hodnotě 3 000 Kč na nákup v prodejně Diesel. Drobné dárky čekají i na dalších dvacet úspěšných účastníků soutěže. Více informací najdete na www.facebook.com/centrumchodov.

ta

Nákupy s šekovou knížkou zpestří dne 23. listopadu také casting na 10. Českou Miss. V porotě zasednou známé osobnosti jako Michaela Maláčová a Libor Bouček nebo populární České Miss a vyberou osm finalistek, které čeká cesta na Mauritius. Celou akcí, jež odstartuje ve 13 hodin, provede moderátor Petr Vágner.

   
12.11.2013 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme