Novinky

Oslavte Mezinárodní den žen se SPAR ČOS

Společnost SPAR ČOS připravila soutěž o služby estetické chirurgie v hodnotě dvě stě tisíc korun.

Mezinárodní den žen se slaví již přes sto let.
I v letošním roce se tento den, kterému je v kalendáři připsán datum 8. března, chystá oslavit řada žen. Mnozí se snaží vymyslet dáreček jako poděkování své mamince, babičce či tetě. Být originální a trefit se do vkusu obdarované je ale stále složitější. Proto společnost SPAR ČOS připravila v období od 5. března do 11. března 2014 soutěž o služby estetické chirurgie, které potěší každou ženu, dívku, manželku či kamarádku. Zkuste letos místo květiny či bonboniéry obdarovat svoji drahou polovičku něčím originálním. Stačí nakoupit v hypermarketu INTERSPSAR nebo supermarketu SPAR a výhra může být Vaše.

„Pro naše zákazníky se snažíme připravovat stále něco originálního a poskytnout jim kromě kvalitních výrobků také zábavu,“ říká Martina Studnička Malcová, vedoucí oddělení marketingu společnosti SPAR ČOS.“Mezinárodní den žen je vhodnou příležitostí, jak nabídnout kupujícím v hypermarketech INTERSPAR a supermarketech SPAR, možnost zasoutěžit si o zajímavou výhru. Tentokrát jsme se spojili se společností Swiss Med Clinic a připravili soutěž o služby estetické chirurgie v hodnotě dvě stě tisíc,“ dodává Martina Studnička Malcová.

Soutěže společnosti SPAR ČOS se může zúčastnit každý, kdo nakoupí v obchodní síti SPAR ČOS v období od 5. března do 11. března 2014 alespoň nad 200Kč. Pak stačí jen zaslat SMS kód z účtenky na telefonní číslo 900 11 06 ve tvaru ISPmezeraMDZmezeraUNIKÁTNÍKÓD. Každý soutěžící obdrží ihned zpětnou zprávu o zařazení do soutěže. Po skončení soutěže probíhá losování a soutěžící, následně může očekávat informaci o své možné výhře. První výherce získává voucher na služby v hodnotě 100 000,- Kč, druhý vylosovaný šťastlivec získá voucher na služby Swiss Med Clinic v hodnotě 50 000,- Kč, třetí výherce obdrží voucher v hodnotě 20 000,- Kč. Čtvrtý až desátý vylosovaný získá voucher na 5 000,- Kč. Pokud chcete letošní Mezinárodní den žen oslavit opravdu ve velkém stylu, neváhejte zajít do prodejen SPAR ČOS, nakoupit alespoň drobné zboží a soutěžit. Společnost SPAR ČOS přeje hodně štěstí všem, kteří se do soutěže zapojí.

plaaa

tisková zpráva

   
06.03.2014 - Redakční novinky - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Pálivka [*]

  InterSpar u nás není, ale výhry jsou kouzelné. Budu muset zajet do většího města a nakoupit.Estetickou chirurgii bych opravdu móóóc uvítala, ale nemám štěstí, asi to nevyjde.

  A co se týká MDŽ, tak jsem vždy naštvaná, když někdo říká, že je to komunistický svátek. Ale to může říkat jen ten, kdo nezná původ slavení tohoto svátku

  superkarma: 0 06.03.2014, 22:10:22
 2. [3] p.u.s.a [*]

  už neslavím

  superkarma: 0 06.03.2014, 16:35:29
 3. [2] IRoskotova [*]

  když chci tak si cokoliv oslavím i mimo MDŽ

  superkarma: 1 06.03.2014, 12:41:17
 4. avatar
  [1] KatenkaSemJa [*]

  MDŽ nijak neslavím, ale vždy napíši mejl s přáním všem ženám ve svém okolí ... V první řadě samozřejmě mamince :)

  superkarma: 0 06.03.2014, 11:49:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme