4.9.2010
Tak,  a je tu den oslavy na lodi s Ženou-in dne. Před odchodem jsem se doma ještě podívala na webové stránky Žena-in, pročetla pár článků  a zjistila, že každá uživatelka obdrží taštičku s nějakou pozorností, což skýtalo překvapení a zvědavost. 

  Vyrazila jsem tedy do Prahy s kytičkou a konečně po nějakém bloudění v hlavním městě dorazila na onu loď Kristian Marco. Uvnitř jsem si vyzvedla lísteček, na který jsem napsala svůj nick, přilepila si ho na blůzu a šla se usadit.

  Po nějaké době se vedle mě usadila Jarka, naproti Mirka a Boženka a okolo další osoby. Poznala jsem při této příležitosti osobně i lidičky z redakce.

1

  Musím říct, že to byla má první oslava na lodi, na které jsem se mohla nejenom bavit, ale mohla jsem si nechat vyložit i karty – také můj první zážitek tohoto tipu, kde jsem si mohla nechat zjistit něco o svém porostu hlavy a také se nechat nalíčit. Této možnosti jsem však nevyužila a nechala to na ostatní dámy. Byla jsem nadmíru spokojena a dokonce i můj žaludek dostal dávku ochutnávky z připraveného pohoštění.

2

  A co víc?! Možnost zakoupení tombolenek a dokonce vyhrát, což skýtá opět určité napětí, zvědavost a následně, i radost. Zakoupila jsem tedy 10 tombolenek, v opačném případě penízky doputují stejně do správných rukou na dobrou věc. Hle, měla jsem štěstí – bylo taženo několik mých čísel, ač se jednalo o 3 stejné výhry; gelu na vlasy mám tolik, jako bych byla 7 hlavá saň, která se chce také líbit. Ostatní výhry byly čajíky, kávička a flash karta.! Doufám, že poznámka na počet výher u mého stolu neskýtala žádnou výtku.

  Byla jsem vskutku ráda, že tu nej cenu vyhrála uživatelka Kometa a s radostí si jí šla převzít. Hůře na tom bylo její dítko, které muselo být při kojení odtrženo od levého prsu, ale je možné, že už mělo dost nasáto mateřského mléka a nebo se potom pokračovalo v krmení.

3

  Veselí bylo v plném proudu, když jsem se rozhodla opustit pohupující loď a vydat se směrem k Hlavnímu nádraží, abych stihla rychlík a nemusela jet později courákem. Stejně mě čekala ještě cesta přes most do mého bydliště.

4

  Původní plán byl, že setrvám mnohem déle a budu spát u syna v Praze. Ten však byl na Slovensku ve Vysokých Tatrách a pozoroval kamzíky. Nu což, i tak jsem byla strašně ráda, že jsem si tuto akci nenechala ujít. Škoda jen, že autoři pan Mazánek a paní Suchomelová neměli dostatek klidu při předčítání úryvků ze svých knih, na které mohou být určitě pyšní. Ale stalo se; jak to bylo, tak to bylo.

  Takže, to jen v krátkosti z mého dojmu a přeji Ženě-in mnoho úspěchů i nadále, aby se uskutečnilo za 10 let další setkání, na kterém mohou být stejné uživatelky, nebo jiné stávající a mnoho nových. Všechny zdravím!

Jane1

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Reklama