• přírodní metoda pro optimální hloubkovou očistu těla

• všeobecný detoxikátor: působení 10 rostlin zesíleno chaluhou

• varianta pitná kúra s příchutí švestek nebo jablek

• nyní i ve formě tablet

 

Cítíte se stále unaveni, ztrácíte chuť do života a nemůžete se na nic soustředit? Nejste sami, kdo, zejména v tomto ročním období, podobnými problémy trpí. Příčin je více. Náš organismus je po zimě zanesen zplodinami látkové výměny a potřebuje pročistit, vyloučit z těla škodliviny, a tím nabrat nové síly.

 

Ideálním způsobem, jak našemu tělu pomoci, je bylinná očistná kúra ORTIS MethodDraine DÉTOX složená ze směsi 10 bylin. Tento přípravek, který vychází z tradic severských očistných kúr, se užívá po dobu tří týdnů, kdy se již projeví znatelný efekt – odstranění únavy a podstatné zlepšení tělesných funkcí. Správná činnost ledvin, jater a střev se projeví i lepším stavem pleti, protože kůže je obrazem zdraví celého našeho těla. Je známo, že zácpa může způsobit některé druhy vyrážek a zhoršit akné. Odpadní látky, které vznikají při látkové přeměně, mohou být zdrojem nežádoucích toxinů. Pokud zůstanou v těle, např. ve střevě, mohou vyvolat bolestivé záněty a podráždění. Tělo zbavené škodlivin má i silnější imunitní systém, a tím se dokáže lépe bránit infekcím.

 

Jak MethodDraine DÉTOX působí?

Účinné látky speciálně vybraných rostlin obsažených v MethodDraine DÉTOX uvolňují toxiny z organismu a šetrně je odvádí. MethodDraine DÉTOX nejen detoxikuje a do hloubky očišťuje organismus, ale také odplavuje a pomáhá bojovat s přebytečnými tuky.

 

Jaké účinné látky MethodDraine DÉTOX obsahuje?

MethodDraine DÉTOX obsahuje rostliny s detoxikačním a očistným účinkem: břízu, tužebník jilmový, artyčok, pampelišku, lopuch, violku trojbarevnou, fenykl, chaluhu a tamarind. K těmto devíti rostlinám je přídána desátá: zelený čaj. Je to silný antioxidant, jenž svými účinky chrání buňky před negativním působením volných radikálů. Bojují tak proti předčasnému stárnutí buněk.

 

Kdy je třeba kúru s MéthodDraine Détox podniknout?

Doporučuje se podstoupit čtyři kúry ročně, vždy při přechodu jednoho ročního období ve druhé. Navíc, očistná kúra před lékařským ošetřením nebo redukční dietou zvyšuje účinnost.

 

Jak dlouho má trvat detoxikace s produktem ORTIS MethodDraine DÉTOX?

Musí trvat tři týdny a vyžaduje pít alespoň 1,5 litru denně. Blahodárný účinek pocítíte hned od prvního dne.

 

V jaké formě je ORTIS MethodDraine DÉTOX k dostání?

Tato škála produktů existuje v podobě rostlinných koncentrátů. Sirup s příchutí švestek nebo sirup s příchutí jablka (doporučovaný pacientům s hyperfunkcí štítné žlázy, protože neobsahuje jód) rozpusťte v 1,5 litru vody, která se pak pije během dne. MéthoDrain Détox se dostane také v podobě tablet, protože se pak snáze používá. Je ale nutné dbát na pitný režim (cca. 1,5 litru vody denně)!

 

Více na www.ortis.cz nebo na bezplatné lince 800 500 500.

K dostání výhradně v lékárnách.

 

Reklama