Vaření

ORION fandí českému hokeji!

Konečně jsme se dočkali, největší hokejový svátek už je tu! Právě teď nastává doba, kdy celá naše republika propadne pořádnému hokejovému šílenství. Budou to chvíle plné nadšení, euforie a napětí. Značka ORION jako jediný „čokoládový“ oficiální partner MS IIHF 2015 bude u toho!

Buďte originální a fanděte českému hokeji se značkou ORION. Ta si k příležitosti mistrovství světa v ledním hokeji, které se letos bude konat v Praze a Ostravě, připravila unikátní čokoládové figurky s podobiznami pěti českých úspěšných hokejových hráčů. Hledejte v krabičkách české hokejové hráče a sestavte si hvězdnou pětku:  Tomáš Hertl, Petr Čáslava, Tomáš Plekanec, Ondřej Pavelec a Tomáš Rolinek.

Chcete-li fandit českému týmu a zároveň si pochutnat na mléčné čokoládě, vyzkoušejte ORION Hokejové hvězdy, které jsou k dostání v limitované edici k MS v ledním hokeji 2015. Krabička obsahuje vždy tři čokoládové hvězdy  českého národního týmu.

ORION Hokejové hvězdy

Doporučená maloobchodní cena ORION Hokejové hvězdy je  39,90 Kč / 60 g.

Ukažte, jak fandíte a vyhrajte vstupenky na MS IIHF 2015. Více informací naleznete na www.orioncokolada.cz a www.facebook.com/ORION.

   
29.04.2015 - Mlsání - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Pavla_b [*]

    Tak n ato jsme koukal av obchodě a ty hráče jsme nějak nebyli schopni s manželem identifikovat

    superkarma: 0 29.04.2015, 10:33:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme