Zdobení adventního a štědrovečerního stolu může být zábava, do které se mohou zapojit i děti. Kores přináší návod na výrobu jednoduchého a elegantního svícnu, k níž potřebujete pouze nízkou sklenici ze silnějšího skla, lepicí tyčinku Kores, bavlněnou přízi, nůžky a volnou chvilku. Až vám bude na stole svítit vlastnoručně vyrobený svícen, jistě nebudete litovat.

svicen

Samotný postup výroby je jednoduchý.

Lepidlem Kores potřeme část skleničky v kruhovém tvaru. Tak připravíme skleničku k nalepení bavlnky.

svicen

Niť postupně odmotáváme a lepíme ji na skleničku do spirály. Můžete samozřejmě volně zapojit fantazii a použít i bavlnky jiných barev a nanášet je do libovolných tvarů.

Následně necháme bavlnku na skleničce zaschnout a opakujeme na dalších místech.

svicen

Lepicí tyčinka Kores s Hurvínkem a jeho přáteli - Pokud jste si oblíbili příběhy Hurvínka, Spejbla a Máničky a rádi kreativně pracujete s lepidlem, pak vás čeká dvojitá radost. Kores doplnil svou řadu lepicích tyčinek s designem připravovaného snímku Hurvínek ve filmu 3D. K dostání jsou lepicí tyčinky Kores s obrázkem Hurvínka, Spejbla a od prosince nově také Máničky a celé skupinky přátel.
Doporučená maloobchodní cena je 21 Kč za 8g a 31 Kč za 15g tyčinku Kores.

nuzky

Dětské nůžky Kores - díky zaobleným špičkám a specielnímu úchopu jsou ideální pro děti již od 4 let. Nerezová ocel a kvalitní zpracování zaručují minimálně pětiletou garanci výrobku.
MOC: 45 Kč.

O společnosti Kores

Společnost Kores je tradiční rodinný podnik vyrábějící kancelářské a papírenské produkty. Je na trhu od roku 1887 a dnes nabízí více než 1000 produktů v 8 produktových kategoriích. Výrobky jsou prodávány pod obchodní značkou Kores ve 24 jazycích a více než 70 zemích světa. V roce 1993 byla založena obchodní společnost Kores Praha a v současnosti má roční obrat přes 120 mil. Kč. Hospodářské výsledky roku 2009 ukazují, že značka Kores je v České republice dobře zavedena a přes všeobecný ekonomický pokles zaznamenává mírný nárůst obratu.

Reklama