Někdy stačí jen nápad, pár minut práce a originální doplněk do interiéru je na světě. Inspirujte se netradičními nápady a dejte nový vzhled svému bytu či domu.

Větev v předsíni

PattexPattexTato myšlenka vznikla přímo na zahradě. Proč mít klasický tradiční věšák, když jej můžete vytvořit například z větve? Uříznout suchou větev je dílem okamžiku, pak ji pouze stačí lehce seseknout a zvolit správné lepidlo. Pro takové případy je ideální Pattex Power Fix se samospouští. Pattex Power Fix je montážní lepidlo se speciální technologií okamžité přilnavosti. Umožňuje lepit na svislé stěny či na strop bez fixace. Stačí jen na 10 vteřin přitisknout a lepený předmět drží na svém místě. Pattex Power Fix dokáže udržet i větší zátěž, je vhodný pro lepení v interiéru a navíc není třeba pořizovat aplikační pistoli. Speciální balení se samospouští umožňuje aplikovat lepidlo snadno, bez námahy a jen jedním stiskem.

Hrnky nejen na pití

PattexČernobílá kuchyně je klasika. Designer ji oživil tím, že na jednu stěnu nanesl výraznější barvu, v tomto případě žlutou. Nalepením čtyř černých hrnečků na žlutou stěnu vznikl jednoduchý věšák na kuchyňské drobnosti. Velmi důležité bylo zvolit vhodné lepidlo, například Pattex Power Fix se samospouští.

Bláznivé obrázky

PattexObrázek na stěně naleznete ve většině bytů. Ovšem několik obrázků přilepených přes sebe - to se hned tak nevidí.

Zde jsme si pohráli s fotkami v kontrastních rámech. 4 zarámované fotky jsme si rozprostřeli na stůl a zkoušeli různé kombinace překřížení. Tu, která se nám líbila, jsme pak použili. Na zadní stranu, kde se rámy dotýkaly, jsme nanesli lepidlo. Jako v případě hrnečků jsme použili Pattex Power Fix se samospouští. Snadno se nanáší a je vhodný pro širokou škálu materiálů včetně dřeva, kovu či plastů, jeden povrch ale musí být vždy savý. Tímto způsobem jsme slepili všechny obrázky dohromady a pak stačilo jen přichytit na zeď.

Slánky v koupelně

PattexPattexKdo to kdy viděl, mít slánky v koupelně. Většinou je používáme v kuchyni, ale stačil jeden originální nápad a slánky našly své uplatnění jako háčky na ručníky.

Do kachlíků nemusíte vrtat, stačí zvolit správné lepidlo. Pattex Total Fix umožňuje lepit i v místech s větší koncentrací vlhkosti. Budete překvapeni, jak zajímavě působí slánka jako háček na ručníky.

Věšák na klíče nejen pro šachisty

PattexI skleněné šachy se mohou stát designovým doplňkem.

Stačí jen šachové Pattexfigurky i skleněnou desku dobře očistit a nalepit jednotlivé figurky na políčka. K tomuto účelu je vhodné průhledné montážní lepidlo, které nebude na skle vidět, například Pattex Total Fix, který se skvěle hodí pro savé i nesavé povrchy. Průhledná kartuše vám pomůže okamžitě zjistit, kolik lepidla zbývá. Figurky můžete poskládat například jako při své poslední vítězné partii. Po nalepení všech figurek nechte vytvrdnout a nakonec stejným lepidlem nalepte celou skleněnou desku s figurkami na předem určené místo na stěně. Originální věšák na klíče je na světě.

Více inspirace naleznete na www.pattex.cz

Reklama