Vaření

Originální MINI těstoviny Panzani zpestří váš jídelníček

Panzani přináší novinku do svého širokého portfolia produktů - MINI těstoviny. Jde o originální těstoviny v „mini" tvarech Farfalle, Fusilli a Penne.

panzani

MINI těstoviny Panzani se nejlépe hodí do těstovinových salátů, a to zejména proto, že svou velikostí nepřekrývají ostatní suroviny a naopak jim dávají lépe vyniknout. Díky tomu vypadají saláty z MINI těstovin lépe na talíři a naplňují heslo „jíme také očima". MINI těstoviny osvěží tradiční pokrmy a budou inspirací k novým variacím klasických pokrmů.

panzani

„Nová řada MINI těstovin Panzani se skvěle hodí nejen pro přípravu netradičních salátů, ale díky malým rozměrům jistě inspirují i mnoho receptů nejen pro dětské strávníky, ale i pro opravdové gurmány. Rozhodně budou zpestřením nadcházející letní sezóny i jídelníčku mnohých rodin s dětmi,“ zmiňuje šéfkuchař Roman Hadrbolec.

Kdo je nejvíce ocení?

panzaniMINI těstoviny Panzani ocení právě děti, kterým se díky své „mini velikosti“ budou těstovinové pokrmy lépe a jednodušeji konzumovat, než je tomu u pokrmů připravených z klasických „velkých“ těstovin. Už není nutné těstoviny dětem lámat před uvařením, krájet na talíři, nebo dokonce vařit polévkové těstoviny jako hlavní pokrm. MINI těstoviny jsou ovšem určené pro celou rodinu a lze s nimi vytvářet originální, chutné a nápadité pokrmy.

„Těstoviny Panzani jsou skvělé a tak oblíbené díky tomu, že jsou vyrobené z té nejkvalitnější tvrdé pšenice. Nelepí se, ani když je necháte vařit o několik minut déle,“ dodává Roman Hadrbolec.

panzaniMINI těstoviny Panzani přicházejí na trh v revolučním obalu, který se značně liší od klasické řady. Je totiž průhledný, díky čemuž je dobře vidět tvar a velikost těstovin. MINI těstoviny Panzani byly na trh uvedeny v první půlce dubna 2010 a jejich zalistování do všech významných obchodních řetězců proběhne v období od května do července 2010. K dostání budou v sáčcích o standardní hmotnosti 500 g.

   
15.06.2010 - Těstoviny a rýže - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] saruz [*]

  těstovinové saláty z Mini Panzani jsou nejen dobré, ale taky pěkně vypadají Sml22

  superkarma: 0 21.11.2012, 07:22:45
 2. avatar
  [4] hubajda [*]

  ja bych si dala salatek

  superkarma: 0 15.11.2012, 00:53:58
 3. avatar
  [3] daska59 [*]

  Není od Panzani, ale je dobrá i těstovinová rýže.

  superkarma: 0 07.02.2012, 17:43:30
 4. avatar
  [2] babicka11 [*]

  No jo, Panzani nikdy nelepí......a mini jsou fajn, aspoň to nepadá ze lžíce Sml30

  superkarma: 0 10.12.2010, 21:20:14
 5. [1] chokkan [*]

  Super nápad. Už jsem je zkoušela a moje děti od té doby nechtějí nic jiného. Navíc se dobře pobavil i manžel. Mini těstoviny jsou nejlepší. Sml67

  superkarma: 0 15.06.2010, 10:46:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme