.

Originální a přitom klasický dárek vytvořený nejmodernější technologií

Dárky

Originální a přitom klasický dárek vytvořený nejmodernější technologií

Soška. Ale neobyčejná. Trojrozměrná podobizna vyrobená nejprogresivnější technologií na 3D tiskárně potěší každého. Stačí, když se necháte v jakékoliv podobě zvěčnit ve 3D studiu v Pánské pasáži. Nejdříve několikaminutové 3D skenování, následuje asi 5 hodinová detailní úprava grafikem a konečně 3D tisk.

Výroba figurky trvá maximálně týden a vybrat si můžete z velikostí od 10 do 35 cm. Nejlevnější vyjde na 2800 korun. Více na www.3d-figures.eu

www.3d-figures.eu

Buďte hodným synem x dcerou a udělejte radost mamince. Věnujete jí svoji 3D sošku. Vystaví si vás na poličce nebo na římse krbu, a tak vás bude mít stále na očích. Bude se s vámi chlubit kamarádkám a určitě vás nezapomene pravidelně oprašovat.

www.3d-figures.eu

Buďte citlivým manželem a nechte vyrobit sousoší celé rodiny. Manželku určitě dojmete a děti pobavíte výletem do 3D studia, zvídavé ještě nadchnete ukázkou nejmodernějších technologií. Nebo si pozvěte skeneristu domů.

Buďte cool mámou. Vaši potomci budou mít radost z dárku, navíc je určitě zaujme i celý proces výroby. A ve škole se budou mít čím vytahovat.

www.3d-figures.eu

Buďte tajemnou milenkou. Váš přítel bude pyšný na vaši sexy podobenku.

Buďte egoistickým milencem. Vaše přítelkyně bude určitě neskonale vděčná, když jí věnujete „sebe“, svoji sošku… ale musíte ji zabalit nějaké hodně drahé kabelky.

www.3d-figures.eu

Buďte moderními rodiči. Na svatbu můžete přizvat skeneristu a den D své dcery nebo syna zvěčnit ve 3D. Budete milováni a sousoší nevěsta se ženichem zůstane krásnou vzpomínkou. Můžete je navíc nechat naduplikovat pro sebe a pro klid v rodině i pro druhou tchýni.

www.3d-figures.eu

Buďte Jamesem Bondem nebo Larou Croft. Grafici vám pomohou stát se jakoukoliv vaší oblíbenou postavou. Tak kým chcete být?

www.3d-figures.eu

Pánská Pasáž – Praha 1, Na Příkopě 23

www.panskapasaz.cz; www.facebook.com/PanskaPasaz

 O Pánské pasáži:

Pánská pasáž je prvním centrem orientovaným na muže v České republice. Představuje komunitní a obchodní zónu, která nabízí zákazníkům služby šité na míru. Hlavní devizou Pánské pasáže je vyškolený personál, který klientům poskytuje osobní přístup.

Obchody v Pánské pasáži se věnují zejména mužům po stránce doplňků a módního oblečení až po pánské kadeřnictví, šperky a ručně vyráběné tašky. Pánská pasáž však může být zdrojem inspirace i pro dámy, které hledají dárek pro svého muže nebo si vybírají šperky.

   
21.11.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme