.

Originální a bláznivé dárky pro radost i pod stromeček

Dárky

Originální a bláznivé dárky pro radost i pod stromeček

Máte slabost pro aktuální trendy, design, barvy, originální produkty, neobejdete se bez svého mobilu, tabletu či jste nadšený hudební fanoušek? Pokud se rádi odlišujete, jste trochu ztřeštění a hodně spontánní, neměl by vám chybět některý z designových produktů OZAKI.

Kryty na smartphony, tablety a celá řada příslušenství této značky vyzařuje neotřelý styl, který upoutá na první pohled. Heslo „odvaž se být tím, kým chceš“ mluví samo za sebe. Bez studu a zábran buďte sami sebou a odlište se od hlavního proudu.

Mobil místo peněženky

OZAKIO!coat-NatureVysoce funkční a líbivé jsou designové obaly, v kterých bude váš telefon skutečným módním doplňkem, ocení každá žena bez rozdílu věku. Speciální obaly z řady O!coat jsou vybavené kapsičkou, do které se pohodlně vejde platební karta, vizitky či nezbytná ochrana na party.  Kabelku či peněženku nechte klidně doma a vyrazte na lehko, vše potřebné budete mí s sebou. Dostupné jsou v řadě barev a textur, snadno je sladíte se svým outfitem a vaše okolí bude nad touto praktickou maličkostí rozhodně žasnout.

OZAKI

iPhony ze zvířecí říše

Milovníci zvířátek a domácích mazlíčků budou nadšeni z řady O!coat FaaGaa. Je libo pejska, kočičku, žábu nebo čínské prasátko? Na výběr je z celkem sedmi zvířátek. Zadní strana smartphonu se během pár vteřin promění k nepoznání. Navíc má pružný stojánek, který poskytuje značné uživatelské pohodlí, například při sledování videa nebo fotografií. Samozřejmě je také ve zvířecím designu a vypadá jako vyplazený jazyk. Tyto kryty se hodí i jako dárek pro děti, které tolik touží po domácím mazlíčkovi. Mohou ho mít všude s sebou, nepotřebuje krmit ani venčit a pořizovací náklady jsou oproti štěňátku minimální. Navíc mohou měnit zvířátka dle nálady a žádné tím neutrpí.

OZAKI

Módní trendy do kabelky

Aktuální módní trendy ve všech barvách duhy pasují na zařízení značek Apple, HTC a Samsung a dostanete je v Apple storech, elektro a internetových obchodech, prodejnách operátorů. Původní inspirace pro různorodé, ale vždy bláznivé designy pochází z japonského Tokia a místního soužití řady společenských protikladů.

OZAKI

OZAKIDecentní kryty na iPhony v pestrých barvách O!coat 0.3 Jelly potěší a překvapí svou neskutečnou tloušťkou 0,3 mm. Ani nepoznáte, že má mobil skutečně obal. Pokud si více než na barvy potrpíte na netradiční textury a luxusní materiály, i na vás OZAKI myslí. Je libo telefon v kovovém, metalickém či dřevěném designu? Fantazii se rozhodně meze nekladou.

Cestujte stylově

OZAKIPokud jste často na cestách a stále v plném pracovním nasazení, oceníte designové příslušenství pro iPady O!coat Travel či pohodlné a polohovací pracovní stojany iCarry. Uživatelské pohodlí je samozřejmostí a ztřeštěné vzory obalů probudí vaší kreativitu.

OZAKI

I hudba z mobilu může mít styl

OZAKIJste hudebními fanoušky? Jestliže ano, ale všechny skladby máte jen ve svém iPhonu, jistě využijete praktický „přehrávač“ z řady O!music.  Dokonale kombinuje aktivní reproduktory mobilního zařízení a pasivní mechaniku zesílení zvuku. Vyberte si z řady barevných „zvířecích“ stojánků, které fungují jako akustický zesilovač a snadno ozvučí celou místnost. Hodí se i pro videohovory a hlasitý odposlech.

Dětské chůvičky či monitorig zaměstnanců?

OZAKIŠikovná 360° wi-fi kamera O!care má neomezené možnosti využití. Umístíte jí viditelně či skrytě v místnosti a pomocí aplikace ve svém Androidu nebo iOS sledujete dění kolem ní. Ohlídáte tak snadno děti, uklízečku či dění v kanceláři, když se za vámi zavřou dveře.

  • Více informací a vše, co chcete vědět o OZAKI naleznete na www.ozaki.cz.
  • OZAKI

   
20.11.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme