Letos na podzim spustila společnost Oriflame novou aplikaci na Facebooku. Tato aplikace, která nese název „Oriflame Butik" umožní všem našim kosmetickým poradům možnost založit si vlastní online obchod „Oriflame Butik" přímo na svém profilu na Facebooku.Díky aplikaci mohou poradci jednoduše nabídnout svým přátelům kosmetiku a podporující řadu Wellness by Oriflame + je přizvat do svého prodejního týmu co nejjednodušší cestou.

ori

„Jako společnost přímého prodeje již fungujeme jako sociální síť. Nyní vlastně jen rozšiřujeme naši nabídku v online světě; nabízíme našim poradcům nástroj, díky kterému mohou zasáhnout ještě více lidí,“ říká Jonas Sjöstedt, manažer sociálních médií Oriflame.

Online obchod by měl poradkyním a poradcům sloužit jako doplňující nástroj jejich běžné práce. Umožní zákazníkům podávat objednávky praktickým způsobem a usnadní poradcům jejich zpracování.

„Zákazník nakupuje bez námahy a poradci jsou svým zákazníkům blíž,“ dodává Sjöstedt.

Každý poradce může otevřít svůj vlastní Oriflame Butik, ve kterém budou mít jejich „přátelé“ na Facebooku přístup ke kompletní produktové nabídce Oriflame. Technologie, která je základem webového obchodu, vznikla ve spolupráci s IT společností Valtech, a je na čelním místě oblasti „sociální komerce“.

„Chceme být tam, kde jsou lidé - a právě teď jsou na stránkách sociálních sítí,“ uzavírá Jonas Sjöstedt.

Na www.oriflame.cz se dozvíte více a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.

http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,
http://www.youtube.com/oriflamecr

Reklama