V Praze se 21.-22.10.2006 koná poslední společné soustředění finalistek 2. ročníku soutěže o titul MISS ORIENT 2006. Deset orientálních tanečnic, které se protančily základními koly a semifinále, čeká poslední taneční souboj. Na ten se všechny pečlivě připravují.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Již tradičně je součástí příprav také předfinálové soustředění, které se letos koná v Praze. V sobotu 21.10.2006 čeká finalistky vizážistka a profesionální fotograf. Ti s finalistkami připraví prezentační CD, které si každá z tanečnic bude moci ponechat a použít pro svoji další taneční kariéru.

Důležitým bodem soustředění je secvičování společné úvodní choreografie pro finálový večer, kterou připravila a povede úřadující MISS ORIENT 2005 Mirka Gebouská.

Příštím setkáním finalistek už bude finálový večer 11.11.2006 v hotelu Pyramida v Praze, kde se rozhodne, která z deseti tanečnic získá a celý následující rok bude nosit titul MISS ORIENT 2006.

Pro MISS ORIENT můžete hlasovat i na internetu - zde.


Tak co, milé ženy-in, jsou břišní tance in? :) Líbí se Vám orientální tance? Zkoušela jste je někdy? Nebo to není Váš "šálek kávy"?

Reklama