Dobrý večer všem nespavým ženám-in!

Hezké prádlo je asi „vzněcovač“ pro všechny muže. Vždycky když jsem konverzovala s muži na seznamovacích chatech, dříve nebo později padla otázka, co mám na sobě. No přece nebudu psát, že jsem navlečená v teplákové soupravě, protože nám málo topí. Při popisu hezkého prádélka s červeným šněrováním a kraječkami podle módního katalogu jsem dostávala odpovědi, že protějšku něco kouká z trenýrek na klávesnici.

Taky jsem si s jistými potížemi kvůli nedostatku větších velikostí na stará  kolena nějaké kousky pořídila. Sice nezůstávají na těle dlouho, ale svůj účel splní spolehlivě. Bohužel tanga na mé rozměry nejsou k dostání, tak musí stačit francouzské kalhotky. Takový malý orientální taneček v červeném saténovém body byl mým nejlepším valentýnským dárečkem.

Když mě dospívající syn požádal, abych mu vyměnila jeho zásobu slipů za boxerky, zamyslela jsem se, jestli na nás ženy má mužské prádlo taky nějaký erotický účinek.  No k chlapovi v tangách bych určitě pojala nedůvěru a plátěné vzdušné trenýrky vypadají moc taťkovsky. Jednou mě dost příjemně překvapil jeden horkokrevný, co byl pod riflemi naostro. Taky jsem to zkusila a pod konzervativním kostýmkem, který nosím do práce, partner nenašel žádné prádlo. Byl to pro něj opravdu šok, ale s příjemnými následky...

Bonda


Milá Bondo, vy nezklamete. Když už pošlete příspěvek, stojí to za to. Vážně jste mne pobavila. Možná byste mohla na tom chatu popisovat i onen orientální taneček. To by teprve koukali!:-))

Napíšte nám také o nějakém spodním sexy prádle! Redakce@zena-in.cz!

Reklama