Staráme se o svou pokožku, vlasy, chodíme na různé preventivní prohlídky. Víme, že nemáte kouřit, jíst tučná jídla a hlídat si cholesterol kvůli ucpávání cév. Také si pravidelně čistíme zuby a dodržujeme intimní hygienu. Jak jsme na tom ale se znalostí významu střev?

Lepicol

Přitom střeva jsou hlavním orgánem, který hlídá naše zdraví. Na stavu střev závisí naše zdravé fungování ostatních orgánů, oslabená imunita je odrazem toho, že naše střeva volají o pomoc a potřebují pročistit a dostat se do kondice. Mnohé z nás nenapadne, že léčbu opakujících se angín, kožních onemocnění, viróz a jiných nemocí můžeme efektivně podpořit tím, že si vzpomeneme na svá střeva a dáte si je do pořádku.

Problém ve střevech není jen o nadýmání, nepravidelné stolici, střídání zácpy či průjmu. Střeva ovlivňují naše zdraví více, než si myslíme a často připouštíme.

Jak to vidí odborníci:

Proč je největším orgánem lidské imunity střevo? Soustřeďuje se v něm totiž až 70%  imunitních buněk!  I proto správně  fungující střeva neovlivňují jen potíže jako jsou zácpa, nadýmání nebo bolesti břicha, ale také naši obranyschopnost vůči infekcím či riziko celé řady civilizačních obtíží, ke kterým patří ateroskleróza cév, ischemická choroba srdeční, vznik mozkových příhod a vysoký krevní tlak, obezita, cukrovka a mluví se i o některých typech rakoviny. Pokud vaše střeva nefungují správně, je dobré jim pomoci například pomocí následujících třech jednoduchých opatření:

Pomoc je velmi snadná. A je to jen o tom, jak se stravujeme, jaké potraviny konzumujeme, jaký je podíl vlákniny, zeleniny, cereálií v našem běžném jídelníčku. V praxi to znamená obohatit jídelníček o vlákninu, zakysané mléčné výrobky s probiotiky a přidat také pohyb, který pomáhá střevům se rozpohybovat.

Co byste měli udělat?

1. Přehodnoťte svůj jídelníček. Přidejte do něj vlákninu v podobě zelenin, ovoce či cereálií, zakysané mléčné výrobky s probiotiky a omezte tučná, smažená a těžce stravitelná jídla.

2. Alespoň hodinu denně věnujte fyzické aktivitě. Ideální je cvičení, podle odborníků však mnohdy postačí i svižné procházky.

3. Možnost vhodných přípravků: Začněte užívat Lepicol, účinné přírodní synbiotikum, které obsahuje nejenom zdraví prospěšné mikroorganismy (probiotika), ale i prebiotika, které podporují osídlování střeva probiotickými kulturami a tolik potřebnou rostlinnou vlákninu.

Právě díky probiotikům a prebiotikům je Lepicol vhodný i při takových potížích s vyprazdňováním, kdy nepomáhá ani dlouhodobější užívání vlákniny. Kromě zlepšení trávení a činnosti střev podpoří i vaši obranyschopnost vůči celé řadě virových a bakteriálních infekcí. Na trhu je k dostání také Lepicol plus, který je obohacen i další potřebnou složkou k správnému trávení, kterou jsou enzymy a speciální přípravek určen pro děti. Více se o těchto produktech dozvíte na stránkách www.zdravastreva.cz

Proč Lepicol?

Lepicol

Lepicol je přípravek z přírodních ingrediencí pro zdravý obsah střev.
Udržování zdravého obsahu střev je jedním z nejdůležitějších kroků,které by měl člověk dodržovat,aby umožnil svému tělu efektivně fungovat a tím napomáhat k udržování celkového zdraví.

Lepicol je potravinový doplněk, který přispívá ke správné fyziologické funkci tenkého a tlustého střeva. Neobsahuje žádné umělé ingredience.

K zabezpečení tohoto úkolu využívá Lepicol ve svém složení tří přírodních složek.

§  Vláknina z osemení jitrocele indického

§  Prebiotika - Fruktooligosacharidy (FOS) z čekanky obecné Probiotika - Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum

Kombinace těchto tří složek ve správném poměru je vyjímečná a má tzv. synergický účinek, tzn. že jednotlivé složky se vájemně doplňují a zvyšují svůj účinek. Směs prebiotik a probiotik se označuje jako tzv. synbiotikum.

Lepicol obsahuje vlákninu výhradně rostlinného původu. Všechny ingredience působí velmi jemně a šetrně a nejsou našim tělem vstřebávány. Tím je Lepicol vhodný pro pravidelné, každodenní i dlouhodobé užívání.

Doporučeno odbornými lékaři.

  • Obnovuje střevní sliznici
  • Odstraňuje zácpu (i v těhotenství)
  • Na střevní záněty i choroby trávicího traktu (divertikulární choroba, hemoroidy aj.)
  • Působí proti průjmům
  • Při (a po) užívání a léčbě antibiotiky
  • Chrání před choroboplodnými zárodky
  • Napomáhá prevenci proti rakovině tlustého střeva

Lepicol je ve formě prášku nebo kapslích a míchá se s vodou nebo ředěným džusem.

Přípravek zamíchejte do vody nebo ovocného džusu, mléka, jogurtu a vždy ještě zapijte dostatečným množstvím tekutin. K jedné dávce Lepicolu je třeba vypít minimálně 250 - 300 ml vody, nebo jiné tekutiny. Pokud užíváte projímadla, začněte s podáváním Lepicolu a snižujte postupně dávku projímadel, až můžete po několika dnech projímadla zcela vysadit.

Další výhody Lepicolu:

LepicolLepicol je narozdíl od projímadel nenávykový, může být tedy běžnou součástí vašeho jídelníčku. Lepicol je bezlepkový, neobsahuje cukr ani žádné složky mléka či jiných mléčných výrobků, neobsahuje ani žádná aditiva.

Jak jste na tom vy? Jak se staráte o svá střeva? Pokud máte nějaká chronická onemocnění, doporučil vám lékař k nasazené léčbě i změnu jídelníčku a posílení správné funkce střev? Napište nám o tom!

Reklama