Pokud máte stálého partnera či manžela, kterého máte moc ráda, milování s ním je fantastické, ale při slovech „orální sex“ se vám zvedá žaludek, máme pro vás řešení: Namažte mu HO čokoládou!

oral

Už se vám stalo, že jste sklonila hlavu k jeho klínu s jednoznačným cílem přivodit mu ústy rozkoš, a v tom vás praštil do nosu nepříjemný odér? Pomyslíte si: „Je to čuník - nemyje se.“ Ale co když ten zápach nezmizí ani po hodinové koupeli? Co když je to jeho vlastní vůně? „Tak to orální milování nepřichází v úvahu!“, říkáte si možná. My vás však vyvedeme z omylu!

Obavy z orálního sexu se překvapivě nemusí týkat jen začínajících milenců. Mnoho dlouholetých partnerů si tuto rozkoš také odpírá (i když ji třeba s předchozím milencem vyhledávali), protože jim protějšek jednoduše nevoní. Co s tím?

Udělejte si z jeho penisu neodolatelnou laskominu! Natřete mu ho rozpuštěnou čokoládou, nutelou, pikaem, máslovým krémem či jakoukoli jinou pochoutkou, kterou máte ráda a která má výraznou chuť i vůni. Plně tak přebije nepříjemný odér vašeho miláčka a vy můžete vesele lízat, cumlat, sát a žužlat. Odměnou vám budou nejen uspokojené chuťové pohárky, ale i blažený výraz vašeho mazlíka.

A pokud se snad obáváte přebytečných kilogramů, přestaňte se strachovat. Neexistuje přece lepší spalování kalorií než divoký sex za odměnu po krásném kouření (ovšem předtím ho pošlete do koupelny, jinak si koledujete o nepěknou kvasinkovou infekci)!

Totéž pochopitelně můžete použít i obráceně, když má váš partner „líný jazýček“. Namažte si na Venušin pahorek nějakou dobrotou a uvidíte, jak se mu na vás budou sbíhat sliny (opět však pozor na nečistoty zanesené dovnitř)!

Měla byste vědět...

  • Stejně tak jako parfém nepřebije pach potu, ani čokoláda nepřekryje chuť a zápach zpoceného klína. Dbejte proto vždy na dostatečnou hygienu!
  • Pokud si nechcete zničit nové saténové oblečení nevypratelnými skvrnami, je lepší používat hustější laskominy spíše konzistence krému než řídké polevy. Lepkavou tekutinu totiž neuhlídáte.
  • Vyhněte se pálivým či jinak dráždivým pokrmům - čokoláda s chilli určitě nebude ta správná volba.
  • Nadměrný zápach pohlavních orgánů může být ukazatelem infekce. Pokud vám tedy partner zavání už moc, neposílejte ho k vodě, ale raději k doktorovi!
  • A pozor! Když zavřete oči a příliš se zasníte, mějte stále na paměti, že jde o miláčkovu pýchu - PROSÍM, NEKOUSAT!
Reklama