Specialisté v péči o pleť Oriflame využili výjimečnou sílu a energii švédských polárních rostlin, které byly základem velice úspěšné řady Swedish Care a zvýšili účinnost jejich působení. Výsledkem je nová pleťová kosmetika Oriflame Optimals – optimální řešení pro jednotlivé typy pleti. Každá pleť potřebuje vhodnou péči v závislosti na jejím typu, životním stylu a vnějším prostředí. Může se potýkat s vysušeností, citlivostí, nadměrnou tvorbou kožního mazu, nebo může být unavená a trpět znečištěným životním prostředím. Oriflame Optimals představuje sofistikovaný kompletní program pro pleť, který nabízí přírodní péči již od dvacátého roku věku.

Řada Optimals Comfort je určena pro každodenní péči o normální až suchou pleť. Výsledky spotřebitelských testů prokázaly zlepšení hydratace pleti, zjemnění a velmi příjemný pocit pleti. Všechny přípravky z této řady obsahují hydratační komplex látek a výtažek z polární maliny. Tři jednoduché kroky ke krásné a optimálně vyživené pleti jsou čištění, tonizace a hydratace.

Krok 1 – čištění. Vyzkoušejte Hydratační čisticí mléko, které hloubkově čistí, odstraňuje líčení a nečistoty a zároveň obnovuje hladinu hydratace pleti. Obsahuje olej ze semínek polárních malin a ceramidy pro vyživení. Sáhnout ovšem můžete i po Lehké čisticí pěně pro jemné a důkladné vyčištění bez vysoušení. Hloubkově vyčištěná pleť bude zářit zdravím a bude připravena pro další ošetření.

Krok 2 – tonizace. Na vyčištěnou pleť použijte Hydratační pleťovou vodu, která zanechává pleť čistou a jemnou. Obsahuje hydratační komplex a výtažek z habru pro vyživení normální až suché pleti.

Krok 3 – hydratace a výživa. Ráno vyzkoušejte Denní krém s ochranným faktorem SPF 8, který obsahuje olej ze semínek polárních malin a ceramidy. Vyživuje pleť a pomáhá vyrovnávat hladinu hydratace. Vhodný rovněž jako základ pod make-up. Na noc po čištění a tonizaci aplikujte hydratační noční krém pro obnovení hydratace a výživu pleti s obsahem oleje z polárních malin pro vyživení suchých partií pleti a kreatinu pro obnovu pleťových buněk v průběhu noci.

Dopřejte své pleti krásu a zdraví ve 3 snadných krocích – s Oriflame je to snadné!

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o nové řadě Optimals a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud byste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Reklama