K dnešnímu tématu se skvěle hodí tento tip. I jemné křehké děvče se může stát domácím kutilem a zároveň zůstat princeznou. A to s růžovým nářadím. Je nejen krásné, ale velikostně přizpůsobené něžné ženské ručce. To je bomba

kufr

Kladivo má příjemnou růžovou rukojeť, takže dívce padne do ruky. Jeho úder však už jemný a hebký nebude, i to nejkřehčí děvče zatluče hřebíček jednou ranou. Nač mít 4 různé šroubováky, když stačí jeden? Tento šroubovák má vyměnitelné násady a je kompatibilní s jinými násadami, takže můžete mít jakýkoliv šroubovák potřebujete - v jednom.

V každém nářadí nesmí chybět kleště - tyto kleště mají silný stisk a rozhodně se nemusíte obávat, že vám je nějaký muž vezme - díky růžové barvě budou jen a jen vaše.

Pro klasické kutilství se vyplatí vodováha, která měří i horizontály, i vertikály, opět příjemně růžová. Nechybí ani stylový růžový metr, šroubky, drátek, motouz či klasický výsuvní nožík pro řezání koberců a lina.

Vše je naskládáno do elegantního růžového kufříku s inteligentním pevným zavíráním. Buďte správnou ženou a mějte vlastní holčičí nářadí!

Foto Fashiondays

Reklama