Každý den jsou naše vlasy vystavovány množství nepříznivých vlivů. Patří k nim časté česání, vysoké teploty při fénování či při žehlení vlasů. Díky Projektu poznejte své vlasy můžete zjistit, jak na tom vaše vlasy opravdu jsou.

Také vlivy životního prostředí, jako je sluneční světlo nebo chemické ošetření vlasů, například barvení či odbarvování, mohou vést k poškození vlasů. Důsledky se vlasyprojevují nejdříve na jejich povrchu. Vlasy ztrácejí lesk, hebkost a obtížně se rozčesávají.

Pouze při používání vhodných produktů pro péči o vlasy můžete zabránit dalším poškozením uvnitř vlasu, lámavosti a třepení konečků.

Pro poškozené vlasy

Poškození vlasů má společné příčiny, řešení problémů však musí být individuální - protože o každé vlasy je nutné pečovat jinak. Gliss Kur, jednička v regeneraci, vám nabízí individuální konzultaci, abyste zjistili, jaký typ vlasů máte a co právě vaše vlasy potřebují.

Projekt Poznejte své vlasy

V rámci projektu Poznejte své vlasy společnosti Schwarzkopf může každý z vás získat zcela zdarma svoji osobní analýzu vlasů. Stačí navštívit některé místo v republice, kde se právě jeden z týmů poradkyň nachází. My jsme navštívili v Praze DM drogerii. Setkali se slečnou Janou, která měla zájem dozvědět se o svých vlasech více.

Pro všechny zájemce jsou v rámci projektu Schwarzkopf promoce připraveny týmy vyškolených Schwarzkopf poradkyň. Pro analýzu vlasů využívají speciální vlasový skener. To je vysoce sofistikovaný přístroj, který dokáže diagnostikovat nejen hustotu a sílu vlasů, ale i typ pokožky, míru mastnoty a případná poškození vlasu.vlasy6

Co všechno se dozvíte?

  • jaký typ pokožky hlavy máte (zdravou, zánětlivou apod.)
  • množství kožního mazu na pokožce hlavy
  • jaké máte vlasy - jejich sílu a hustotu
  • konkrétní stav vlasů - zda jsou porézní, hladké, lesklé, roztřepené nebo dobře zastřižené
  • doporučení vhodné vlasové péče přesně pro vás

ZDE je mapa, kde najdete poradenské týmy společnosti Schwarzkopf, kde získáte svoji osobní analýzu vlasů. Analýza vlasů je zcela zdarma!

Co vybrat pro vaše vlasy?

Schwarzkopf

Tip pro regeneraci

GLISS KUR SHEA CASHMERE

Složení s vyživujícím bambuckým máslem a luxusními kašmírovými proteiny proniká hluboko do vlasů a poskytuje intenzivní péči dokonce i velmi vysušeným vlasům. Vlasy jsou regenerované do hloubky a na dotek hebké jako kašmír.

Glisskur

 

 

Reklama