Na českém trhu jsou nyní k dostání ARKOKAPSLE, které mají ve Francii své místo již od roku 1980. Tento produkt je jedinečný svojí výrobou, během které se samotná rostlina upravuje speciálním způsobem. ARKOKAPSLE je možné kombinovat a starat se tak o svoje zdraví ve více oblastech, v ČR je k dostání nyní 25 různých druhů produktu ARKOKAPSLE  z 25 léčivých rostlin.

Fytoterapie – bylinkářství našich babiček

Fytoterapie je léčba rostlinami, tento obor znáte jako bylinkářství. První zmínky o něm pocházejí z doby okolo 3 000 let př. n. l. z Egypta, i když víme, že rostliny používal člověk k léčení již mnohem dříve. V minulém století se léčivé byliny staly vědou nazývanou fytoterapie. V poslední době můžeme pozorovat velký rozmach alternativních léčebných metod, návrat k přírodě, i k bylinkářstí. Moderní formou bylinkářství jsou ARKOKAPSLE.

ARKOKAPSLE nabízí v České republice společnost Expharma.

Přírodní? Jste si jisti? ARKOKAPSLE – celistvá rostlina

ARKOKAPSLE jsou produktem z celé rostliny, který je jedinečný ve svém zpracování. Obsahuje vždy jen jednu rostlinu nebo její část, která obsahuje aktivní léčivé látky a která je rozemletá na mikročástice. Tyto mikročástice zajišťují přenos všech aktivních látek do těla. Protože ARKOKAPSLE obsahují rozemletou celou rostlinu nebo část rostliny, obsahují veškeré látky v ní obsažené a nabízejí synergický účinek všech látek v rostlině obsažených.  Nejsou vyráběné z extraktů, které jsou také přírodním produktem, ale které obsahují jen určitou část aktivních látek podle toho, jakým způsobem je extrakt získáván a nemohou tedy poskytnout celistvý účinek rostliny.

Víte, že...

...fytoterapie je bylinkářství?
...fytoterapie je praktikována 3x až 4x více než klasická medicína?
...denně se vyrobí více než 5 tun prášku pro ARKOKAPSLE?
...mučenku využívali jako sedativum a analgetikum již Aztékové?
...Harpagofyt má kořeny dlouhé až 2 m?
...zácpou trpí až 20% lidí? Pomáhá Artyčok a Ostropestřec mariánský?
...Ostropestřec mariánský znali již Římané?
...Ostropestřec mariánský je bodlák?
...mletí rostlin na prášek do přípravku ARKOKAPSLE probíhá při teplotě - 196 °C?

Výroba produktu ARKOKAPSLE – proč v Evropě hrají prim?

Rostliny se pěstují bez použití chemických látek v pečlivě vybraných lokalitách. Před výrobou se rostliny biologicky a mikrobiologicky testují. ARKOKAPSLE se vyrábějí metodou Cryogrinding.  Suché části rostliny se rozmělní za velmi nízké teploty (-196 °C) bez přístupu vzduchu, používá se mlýnek chlazený tekutým dusíkem. Mletí při nízké teplotě zajišťuje uchování všech cenných látek, které by při klasickém mletí mohly být poškozeny. Během celé výroby se prášek testuje, aby byla zaručena nejvyšší kvalita. Prášek je plněn do kapstlí, které jsou také rostlinného původu.

Vyzkoušejte fytoterapii s kvartetem produktů, které jsme pro vás připravili.

  • ARKOKAPSLE Artyčok (Cynara scolymus)

Doporučené použití: potíže se zažíváním, onemocnění jater a žlučníku

Web: www.arkokapsle.cz, stránka zde.

Doporučená cena: 167 Kč

  • Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

ARKOKAPSLE Doporučené použití: chronické onemocnění jater a žlučové kameny

Web: www.akrokapsle.cz, produktová stránka zde.

Doporučená cena: 167 Kč

  • Mučenka (Passiflora incarnata)

ARKOKAPSLE Doporučené použití:  nespavost, úzkost a agitace, nervozita a stres, při přerušení používání klasických hypnotik a anxiolytik

Web: www.arkokapsle.cz, produktová stránka zde.

Doporučená cena: 167 Kč

  • Harpagofyt ležatý (Harpagophytum procumbens)

ARKOKAPSLE Doporučené použití: revmatismus, artritida, dna, doplňková léčba při revmatoidní artritidě, bolesti šlach a kloubů u sportovců

Web: www.arkokapsle.cz, produktová stránka zde.

Doporučená cena: 167 Kč

Věrnostní program:

Společnost Expharma, která na český trh dováží ARKOKAPSLE , nabízí věrnostní program. Zákazníci mohou do společnosti zaslat čárové kódy z 5 libovolných balení produktu ARKOKAPSLE  a dostanou 1 balení produktu ARKOKAPSLE  dle vlastního výběru.

Více informací a možnost objednat si ARKOKAPSLE naleznete na:

Reklama