Bulvár

Opravdu hustej zážitek z tanečních

Pojďte si přečíst příspěvek Renaty P. Je vtipným důkazem toho, že taneční není jenom nuda, stud, trapnost, ale i spousta humorných zážitků. Zvláště, když se nestanou vám.

Zážitek s tanečními? Ano, i já byla kamikadze bláznivé, které se nechalo svými rodiči uvrkat do té vrcholné trapnosti, ve které se rodičovstvo vyžívalo a mládež se přitom buď bavila (nejvíce na cizí účty) nebo se na ty své účty náležitě nudila. Já se nudila, strašně, kluci hrozný, tanec mě nebavil, holky se nějak nechtěly kamarádit. Prostě nuda a šeď!

Až do chvíle, kdy při... fakt nevím, byl to jive? Asi ano, bylo to rychlejší a tenkrát nebylo zvykem u mladých dívek příliš vysokých podpatků, ony asi ani nebyly doporučeny, takže jsme se tam capkali v decentních 3 cm podpatcích, některá bidla dokonce v „plackách“. A jedné bidlo holce, která právě jivovala vedle nás ujela placka a pleskla sebou o zem. A to tak hezky, že se jí rozjely nohy nejen od podlahy, ale i od sebe navzájem. A v této pozici zůstala (z mého pohledu) mnoho trapných vteřin, během kterých si stačil její puntíkovokalhotkové mezinoží prohlédnout nejen její taneční partner, ale i ten můj, já a mnoho dalších spolutanečníků v dohledu, včetně tanečního mistra, který ji veřejně upozornil, že je vhodné nosit silonové punčochy.

Slečna se sebrala rudá ze země a vsadila bych se, že se chtěla zahrabat sto metrů hluboko. Na poznámku pana mistra zakoktala cosi o tom, že se jí silonky roztrhly, tak si je na záchodě sundala....

Co však bylo nejhorší, že se tlupa těch mlaďáků tlemila jako protržená, protože tato slečna nejspíš dobře vyspívala. Tak moc dobře až to dobře nebylo. Tehdy nebyla v módě depilace ani nohou, ani intimních míst. A svou pozemní taneční kreací nám všem ukázala, jak se jí porost mohutně rozlézá až na stehna... Dneska by se tomu řeklo - dost hustej zážitek!!!!

Hlavně jsem si pak dávala bacha na nohy, na neklouzavý boty a začla se holit, ačkoliv mě příroda moc neobdařila. A byla jsem strašně ráda, když bylo po věnečku, nebo čímže se to tehdá končilo... Takže taneční jsou místo strašných trapasů....Renata P.

Co to je, když sebou holka plácne na taneční parket, jsem si vyzkoušela na vlastní kůži. Trapas strašný. A to jsem měla dlouhé kalhoty.

A co vy, milé čtenářky, nevybavujete si nějakou veselou komickou, trapnou či dojemnou historku z tanečních, plesů a candrbálů? Zapátrejte v paměti a pošlete nám ji na redakce@zena-in.cz a možná dostanete zajímavý dárek.

   
26.10.2009 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Eva_CZ [*]

  RenataP — #4 jo ahaaaaaaaaaaaaaaaaaa Sml30Sml52Sml30Sml52Sml30

  superkarma: 0 26.10.2009, 23:14:44
 2. avatar
  [4] RenataP [*]

  Eva_Fl — #3 mělo být spíše "jivovala" v "", jako džajvovala...či jak se to čte, jsem na tance kopyto...Sml16

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #5
  superkarma: 0 26.10.2009, 19:54:11
 3. avatar
  [3] Eva_CZ [*]

  Co je to jivovala?

  1. na komentář reaguje RenataP — #4
  superkarma: 0 26.10.2009, 17:49:29
 4. avatar
  [2] Krišpína [*]

  taky se mi podařilo sebou jednou krásně plesknout. Měla jsem boty na vyšším podpadku a jak jsem šla po parketu a udělala delší krok, tak mi ta přední noha ujela a .... znáte taky ten pocit, kdy si říkáte :" to vyberu, neupadnu" a škobrtáte střídavě padáte a pak se zase jakoby zázrakem kousek nad zemí zarazíte a nakonec sebou stejně plesknete? Tak to bylo přesně ono. Jenže jak jsem se to snažila vybrat, tak jsem proletěla pěkných pár metrů a dopadla hlavou mezi kolena postaršího pána!! Trapas jako hrom, tím spíš, že jsem se vyvrkla kotník a nebyl a schopná se sama zvednout.

  superkarma: 2 26.10.2009, 15:57:42
 5. avatar
  [1] maje [*]

  úplně živě jsem si to představila a tlemím se tady jako blázenSml52Sml52Sml52Sml52Sml52 bomba

  superkarma: 0 26.10.2009, 14:41:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme