Bulvár

Opravdový hrdina

Když vás málem zajede auto a nějaký pohotový člověk vás strhne z vozovky a zachrání vám když ne život, tak rozhodně zdraví, máte velkou kliku. Pokud má ale ten šlechetný zachránce ještě ke všemu v občance jméno Brad Pitt, pak vás nejspíš napadne, že se vám to celé jen zdá. A přitom přesně tohle se stalo. Bylo to sice v Hollywoodu, ale nikoli ve filmovém studiu, nýbrž na frekventované ulici.
Očitý svědek potvrdil deníku Daily Star, že Brad Pitt, který stál na chodníku a kouřil cigaretu, bez váhání přiskočil k ženě, které hrozilo, že ji srazí auto, a strhnul ji zpět. „Jsem tak šťastná, že jsem naživu. A ještě šťastnější, že jste mě zachránil právě vy,“ děkovala šokovaná chodkyně herci. Ten prý jen skromně odvětil, že je rád, že mohl pomoci. Nikomu se nic nestalo a řidič, který málem zavinil kolizi, se přiznal, že se chvíli nekoukal na vozovku, protože hledal v přihrádce rukavice.
Jestli vás zajímá, co Brad Pitt dělá, když zrovna nezachraňuje chodkyně, tak se proslýchá, že bude točit akční film s Nicole Kidman pod režisérskou taktovkou Douga Limana. Ve filmu s pracovním názvem Pan a paní Smithovi ztvární Brad a Nicole znuděný manželský pár, jehož život nabere docela rychlý spád. Ukáže se totiž, každý z nich byl najat k tomu, aby zabil toho druhého. Prý to bude něco mezi slavnou „Válkou Roseových“ (Michael Douglas a Kathleen Turner) a snímkem „Pravdivé lži“.
   
26.02.2003 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Kdyby to udělal obyčejný člověk, asi by se o tom ani nepsalo, ale stejně je to obdivuhodný čin.

  superkarma: 0 29.11.2003, 19:01:57
 2. avatar
  [4] Drahuška [*]

  Všem duchapřítomným čest a slávu!

  superkarma: 0 26.02.2003, 21:16:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme