.

Opravdové miminko pro malé maminky

Dárky

Opravdové miminko pro malé maminky

Máte doma malou maminku, která touží po svém vlastním miminku? Jak ale vybrat to správné miminko, které by bylo jako živé a udělalo by Vaší malé mamince radost? Ve výběru té správné hračky nám každý rok pomáhá projekt „Hračka roku“, kterou letos v kategorii „Holčičí svět“ vyhrála panenka - miminko BABY born.

Baby born

Baby bornBABY born je opravdu jako živé miminko. Má pro holčičky ideální velikost 43 cm a ovládá 8 životních funkcí. Umí pít vodu z lahvičky, ronit opravdové slzy, jíst svoji speciální kašičku, kterou dokonce i vykaká, po položení zavírá oči. Všechny klouby jsou pohyblivé a díky pevnému, ale na omak velmi příjemnému tělíčku ji můžete lehce posadit, aniž by se převrhla, nebo ji přenášet z místa na místo. Zároveň je díky lehce pohyblivým kloubům velmi jednoduché panenku převlékat. Malé maminky také potěší, že své miminko mohou dokonce i koupat. Všechny tyto funkce v malých maminkách podporují pocit odpovědnosti - jako malé maminky se holčičky musí o své miminko hezky starat: krmit jej, vyměňovat mu plenku, vykoupat jej, vhodně obléknout na doma i ven na procházku v kočárku. Děvčátka tak mohou kopírovat své maminky, které se starají o malé sourozence.

Baby born

Baby bornJistě oceníte, že všechny funkce panenky jsou zcela mechanické, nemusíte tedy měnit baterie. Uvnitř panenky není žádná elektronika. V těle panenky byste našli pouze důmyslný systém hadiček a kanálků, které všechny výše uvedené funkce zajišťují.

Jedinečnost panenky potvrzuje také velikost jejího „BABY born světa“. Panenka může být pro svou malou maminku nejen miminkem, o které se bude s láskou starat, ale díky širokému sortimentu příslušenství se lehce může stát i opravdovou kamarádkou, se kterou budou holčičky absolvovat různá dobrodružství.  S BABY born můžou holčičky vyrazit na výlet v kočárku nebo na kole, můžou se jít koupat do bazénu, jít řádit do sněhu.  BABY born se umí „proměnit“ v princeznu i paní doktorku. Na vše má BABY born spoustu doplňků a módních oblečků, díky nimž bude hra s panenkou plná nezapomenutelných zážitků. A právě na ty budou jednou holčičky, až se z malých maminek stanou velké dámy, velmi rády vzpomínat.

Baby born

   
27.11.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme