Čtenářka Helena v tom má naprosté jasno: Vyhazování starých krámů dokonce miluje. Když nemá co vyhodit, cítí se ochuzená. Není to už trochu úchylka? Co myslíte?

To je dnes pěkné téma....já totiž vyhazování starých krámů miluju ! Strašně ráda přehrabuji oblečení, hračky , nepořádek a likviduju - bez milosti , co se nehodí, nenosí, nepoužívá - šup s tím pryč . Nedávno jsem se na to opět chystala a byla jsem dokonce zklamaná, že jsem skoro nic nenašla na vyhození .   Oblečení  předávám dál, a věci domácí potřeby pěkně vyskládám u kontejneru ... to je pak radosti :-) 

Většina věcí zmizí do několika hodin, abych řekla pravdu, jednou jsem tam sama našla takový polorozbitý vánoční svícen, dvakrát jsem se tam vrátila, jestli bych ho přece jen nepoužila - ale bohužel byl vážně kaput . 

Domácí spotřebiče, jakož i třeba mobilní tel. používám do roztrhání, mám totiž potíž osvojit si něco nového . A takový bojler na vodu dost často pohladím po té obří bandasce a děkuji mu za funkčnost :-) 

Pokud jde o druhou polovinu dnešního tématu, tak snad ani nevím, kde je nějaká opravna čehokoliv. Párkrát jsem se pokoušela nechat spravit třeba pračku, nebo krabičku na televizní programy, ale pánové se mi chcechtali s tím, že nová věc vyjde jen o málo dráž než oprava té staré. V případě pračky mi dokonce řekli, že ani nejsou náhradní díly 

Takže u mě je to jasné . 

Helena  

Milá Heleno, vidím, že na tom nejste tak zle. Už jsem se lekla, že u vás jede o nějakou psychickou poruchu

Text nebyl redakčně upraven

Reklama