Erotické pomůcky je téma, které mě velice zajímá. Od útlého dětství mám masochistické fantazie, ovšem, samozřejmě, jsem je začal opatrně realizovat až v dospělém věku. Počátkem devadesátých let jsem zasvětil svoji tehdejší přítelkyni a začali jsme experimentovat.

Neměli jsme tenkrát pouta, bičíky, rákosku, prostě nic z toho, co dnes je zcela úplně normální. Internet ještě nebyl běžnou věcí, a tak jsme se museli spolehnout na vlastní představivost. Spoutávala mi ruce a zavazovala oči různými šátky a jako trestný nástroj sloužily klasické opasky.

Prolézali jsme různé sex – shopy, které se po revoluci vyrojily jako houby po dešti, ale čím více jich tehdy bylo, tím jednotvárnější sortiment nabízely. S určitou nostalgií vzpomínám, jak jsem kupoval bičík v prodejně jezdeckých potřeb v jedné obci za Prahou :-).

Čas oponou trhl, na scénu nastoupil internet a s ním i nové, netušené možnosti. Možnosti zcela cíleně hledat partnerku se stejnými představami, ale i šance najít spřízněné duše, mezi nimiž je dost šikovných a manuálně zručných nadšenců. A tak je dnes možné sehnat krásné SM pomůcky za lidové ceny. Kovová i kožená pouta, postroje, obojky nejrozmanitějších druhů a velikostí na míru, rákosky, bičíky, honácké biče, důtky od jemných a hravých až po opravdové hrůzu nahánějící karabáče a jako hit poslední doby se objevily i nejrůznější pásy cudnosti.

Pro mě mají tyto hry nesmírnou přitažlivost a jedna vydařená scénka, nebo i jen popovídání u kávy o těchto věcech nahradí dvacet sezení u psychoanalytika :-)

Asdareel


Jo, tyhle choutky já jsem nikdy neměl. Prý o dost přicházím, ale co naplat, naplácat jsem si nikdy nenechal, protože mi to fakt nic neříká. Ale jak říkám, každému co jeho jest, nad ničím se neošklíbám, a když vás to baví, tak jen do toho.

Ke každé úchylce, i té nejpodivnější, se prý vždy najdou aspoň dva, aby jim nebylo smutno a mohli si hrát. A internet, ten tomu dost pomohl.

Tak jaké pomůcky máte doma vy? Napište mi na redakce@zena-in.cz!

Reklama