Připadá-li vám opilý muž jako něco „normálnějšího“ než opilá žena, potom se neshodnete s Rudou z Ostravy, ale ani s některými dalšími známými osobnostmi, které jsme k tomuto tématu oslovili.

Rozhodl jsem se udělat anketu na téma opilost. Tentokrát jsem ale položil otázku známým osobnostem, nikoli náhodným lidem. Zajímalo mě, jak vnímají rozdíl mezi opilým mužem a opilou ženou a dostalo se mi skutečně zajímavých odpovědí...

Lejla Abbasová, moderátorka a modelka

Lejla

Vnímám, i když si myslím, že to není správně genderově. Opilá žena ztrácí eleganci a glanc, což by žena mít měla. Tím nechci říct, že muž má právo být větší dobytek, ale extrémní opilost mi pocitově vadí daleko víc u ženy.

Ruda z Ostravy (kterého jsem zastihl opilého cestou ze Stodolní)

Ruda z Ostravy
(foto: Ivo Brož)

Rozdil je, že opila baba si druhy den nepomatuje vice věci, než opily chlap. Ožrala baba si dovoli vice, než ožraly chlap. To znamena, že ožrala baba sbali chlapa a nezaleži ji na krase, oblečeni, ani majetku, prostě na ničem, ožraty chlap si porad ještě vybira.

Ondřej Ruml, zpěvák

Ondřej Ruml

Opilá žena působí trochu víc nepatřičně, ale zase když někam vyrazí spolu jako pár, tak mi přijde, že chlap má větší zodpovědnost. Měl by si dát větší pozor, aby se tolik nezlískal a dopravil je zase v pořádku domů.

Klára Laštovičková, zpěvačka

Klára Laštovičková

Oba dva (muž i žena) se opilostí „pod uroven“ hrozně shazují. Muži ani ženy by nikdy neměli zapomínat na jakési dekorum a hlavně sebeúctu! A pokud neumí pít s mírou, měli by se alkoholu vyhýbat. Toť můj názor.

Kam dál?

Ankety...

Reklama