Vztahy

Opíjení s trapasem

 

Zdravím Meryl, Nionetku i celou redakci Žena-in.cz

Příběh, respektive trapas, který se mi stal, jsem tu již použila při jiné příležitosti, ale protože ho mám stále na talíři při každé akci, tak jsem si ho dovolila opět napsat, nově i s dohrou.

Na jedné takové povedené akci, která trvala celý víkend, se hodně holdovalo alkoholu. První den jsme ani nešli spát a jedli, zpívali a hlavně pili až do druhého dne odpoledne. Samozřejmě, že jsem se snažila šetřit a taky mě krotil manžel (v té době přítel). Jenomže moje špatná vlastnost je, že se snažím na sobě nedát nic znát. I když se mi třeba už točí hlava, tak zkrátka dělám, že SAKRA NĚCO SNESU a nic mi není. Fakt je, že druhý den ležím, jak po boji, žaludek mám  na vodě a v hlavě tisíc kovářů, kteří i přes mé prosby nepřestávají tlouci v mé hlavě.

No a to mé předstírání si vzal do parády můj kamarád. Nejen, že jsme se skvěle bavili o různých trapasech, které se mi samozřejmě nevyhýbají, ale ten den jsem byla za hrdinku, ale hlavně jsme pili. Ze začátku to bylo jen pivo, ale pak přišel na řadu první panáček slivovice a to už zkrátka nevím, kdy mám dost.

Padl druhý, třetí, čtvrtý.. A mně bylo divné, že můj kamarád je stále v pohodě. Takže slušně řečeno po NĚKOLIKA panáčcích jsem se diplomaticky odebrala do chalupy položit své tělo a uniknout další smršti tekutých švestiček.

Probudila mě salva smíchu a blesky fotoaparátů mých škodolibých kamarádů, včetně mého přítele. Vůbec jsem nevěděla, co se děje, až po chvíli, kdy jsem se konečně zorientovala, kde se nacházím, jsem zjistila, že celou dobu spím v obalu od spacáku. Měla jsem ho pěkně natáhnutej pod kolena a spokojeně v něm hověla ještě po celou dobu, než se kamarádi uklidnili.

Víc než do smíchu mi bylo do zvracení, můj opíjecí kamarád se vyloženě bavil, taky proto, že celou dobu, co do mě lil panáčky a počítal, kolik ještě snesu, on ty své chytrácky schovával pod stůl. Zkrátka hřešil na moji nevšímavost v mé rozjařené náladičce.

No, je to vůbec kamarád J ?

Vrátila jsem mu to i s úrokama, na další akci (naší rozlučce před svatbou) jsem se do něj opřela já. Akce proběhla na rozlehlé louce, kde kromě jednoho elektrického sloupu nebylo nic, jen my, spousta alkoholu a dobrého selátka. Kamarád bumbal, bumbal a já mu ochotně nalévala, nalévala a i on se chtěl ztratit z očí. Když si to nenápadně špacíroval domů, k našemu údivu a překvapení na celé holé louce narazil právě do toho elektrického sloupu!!!

Zůstal ležet a náš smích se přeměnil v obavy, co se s ním stalo, rychle jsme k němu běželi a našli ho, jak se tak strašně smál, až se za břicho popadal. Smáli jsme se tomu ještě hodně dlouho a já tak získala zbraň proti tomu, až zase někdy nadhodí, jestli si nechci jít schrupnout do obalu….

 

Pěkný den Vám všem

 

Nikinik


 

Milá Niki, fakt mě Tvůj příběh pobavil ;o))) Hlavně představa kamaráda, jak si tak pěkně jde... a lup ho! Čelní srážka se sloupem ;o))))

HiHiHi - úplně to vidím ;o)))

 

Díky za zpříjemnění dne ;o)

 

 

   
23.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [4] labella [*]

  Není nad dobrý kamarády!!! Já byla jak Dán jednou jedinkrát v životě. Můj nastávající slavil narozky a já s kamarádkou jsme mu tenkrát na oslavu donesli jako prezent griotku (páč jsme jí tenkrát sami pili). No a kamarádka mě taky takhle pěkně opila a já druhej den umírala. Kecám, umírala jsem hned, jak do mně tu griotku nalila. Já trubka jsem si nevšimla, že z flašky ucucávám jen já a ona to hraje. Už je to 15 let a od tý doby jsem zapřísáhlej abstinent.

  superkarma: 0 23.08.2005, 18:22:08
 2. avatar
  [3] Ivana. [*]

  fuj šligovice. to by mě zabilo. Já většinou potkávám hrábě, táta je vždycky někde opře a já na ně pokaždé šlápnu. Se divim že ještě žiju.

  superkarma: 0 23.08.2005, 15:35:33
 3. avatar
  [2] nikinik [*]

  vikina007:

  superkarma: 0 23.08.2005, 12:18:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme