Takto se vzpříčil syn naší čtenářky s nickem Kamir, když měl jít do tanečních. Jak to nakonec s jeho tanečními lekcemi dopadlo, to už se dočtete v tomto příspěvku.

Milé ženy, muži IN, taneční ve mě vyvolalo vzpomínku pár let zpět. Zapsání syna do kurzu proběhlo v pořádku, vybral si letní kurz, kde šla většina spolužáků. Oblek, boty, košile vše zakoupeno, na rukavičky nevěřícně zíral „na co to“. Do té doby jsme si celá rodina myslela, jak máme vzorné, sportovní, chytré dítko.

Den D taneční začínaly v 18.30 V 17 hodin domlouvám, ať je syn doma, při oznámení, že se má jít koupat( sprchovat) si myslel, že si dělám legraci, oznámení večeře v 17.30 rezolutně odmítl, že stejně bude mít POTOM hlad. A aby nebylo všeho málo, dorazila babička ve výborné, těšící se náladě, jak bude pozorovat vnoučka :)Syn vyvolal scénu, že NÁM opici dělat nebude, jíst taky nebude (sprchu už stihnul) a tuhle trapárnu odložíme minimálně o rok.

Pozván byl manžel, který do tanečních jet neměl . Autorita zafungovala, byli jsme tam v plném počtu (asi jako Hujerovi) to byl asi největší denní úspěch. Rukavice v kapse zapřel a babča mě sprdla, že je nemá. Následné 3 lekce probíhaly už pouze za doprovodu manžela, který si na termín vymínil volno. Dohoda zněla do 1 prodloužené (tím syn končí) nevěděl o  tom, krom nás 2, nikdo. Budeme klidně černá ovce rodiny, ať se babča postaví na hlavu.

Co se tance týče, problém nabyl i slečny pěkné. Nevím, na čem se moji dva pánové dohodli, na 4 lekci vzal rukavice, zadal partnerku na věneček a jak říká ODSKAKAL to.

Manžel to bere jako svůj ůspěch. Syn v pohodě studuje, tančí a není žádný problém. Ale my s manželem ani náhodou opakovat.

Pěkný den zdraví Kamir

Milá Kamir, já myslím, že jste ho zpočátku stresovali tím hojným počtem, ale jak je vidět, chlapec se nakonec „otrkal“ a vše dobře dopadlo

Text nebyl redakčně upraven

Reklama